Спецвозможности
Новости

На Рівненщині стартував проєкт розвитку органічного ягідництва

09.12.2022
304
На Рівненщині стартував проєкт розвитку органічного ягідництва фото, иллюстрация

У Рівненській обласній військовій адміністрації 6 грудня відбулась презентація проєкту «Розвиток органічного ягідництва в об’єднаних територіальних громадах».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на organicinfo.

Мета цього проєкту – створення експортних ланцюжків з постачання та переробки органічних ягід,  активне поширення практичних і теоретичних знань з органічного землеробства для фермерів та студентів Рівненської області.

Зокрема, в рамках проєкту заплановано закладення нових органічних ягідних насаджень, а також будівництво міні заводу для замороження ягід для їх подальшого експорту.

Перспективи впровадження проєкту обговорили за участі Віталія Коваля – голови Рівненської ОВА та заступників з економічних питань, з питань освіти та науки, а також агропромислового комплексу, за участі Віктора Шуткевича – заступника директора зі співробітництва Посольства Швейцарії в Україні, Петра Бейса – представника HELVETAS в Україні та Катерини Шор – Національного координатора в Україні програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі».

Для проєктів державно-приватного партнерства, які реалізуються в рамках програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі», важливим є створення доданої вартості та робочих місць, створення суспільних благ для подальшої розбудови сектору.

Проект буде реалізовано протягом 2023 року консорціумом у складі «Органік Лайф» (Німеччина) та «РСН Трейд» (Україна) у співпраці з Національним університетом водного господарства та природокористування (НУВГП) та Гощанським міжшкільним ресурсним центром (ліцей) на території об’єднаних територіальних громад Гощі, Корця, Острога та Привільного.

«Рівненщина продовжує розвиватися під час війни. На сьогодні площа під органікою – більше 20 тисяч гектарів, є 22 оператори органічного виробництва. Завдяки проєкту плануємо збільшити кількість земель для органіки, для цього є незадіяні землі півночі та центру області. До слова, Рівненщина цьогоріч спрямувала майже 200 тисяч грн бюджетної підтримки для органічних виробників», – зазначив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Интервью
Компания Agrieye появилась только год назад, но уже успела выйти на рынки Перу, Эквадора, Пакистана, Малайзии, США, Норвегии, Кении, Египта. Как говорит основатель и генеральный директор компании AGRIEYE Андрей Севрюков: “Основной мой вид... Подробнее
Александр Карпенко, директор по маркетингу и технической поддержке компании «Адама Украина»
Агрохимический рынок в Украине якобы большой и с большим количеством участников, но в то же время все друг друга знают, и события, которые происходят на нем, очень быстро становятся темами для

1
0