Спецвозможности
Новости

На Київщині після окупації заміновано 30 % полів

05.05.2022
478
На Київщині після окупації заміновано 30 % полів фото, иллюстрация

За оцінками українського уряду, у районах навколо Києва міни є приблизно на 30 % сільськогосподарських полів, які раніше були окуповані росіянами.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на wsj.com.

Фермери повернулися на поля, завалені мінами, нерозірваними боєприпасами та великими воронками. Декілька робітників загинули, а в деяких районах роботи призупинено до розмінування.

Тарас Висоцький, заступник міністра аграрної політики та продовольства України, заявив, що було зрозуміло, що націлення на сільське господарство було навмисним, оскільки російські війська розміщували міни на полях, які не мають військової цінності, і продовжували робити це навіть після відходу.

«Це було намагання заблокувати можливість знову зробити сільське господарство в Україні продуктивним», — сказав він.

Фермери чекають, поки українські військові розмінують поля та знешкодяять боєприпаси, але це може зайняти деякий час та призведе до затримки посівної.

Интервью
Ольга Насонова, ресторанный эксперт, концептолог и аналитик
В Европе и Америке уже давно ценится все, что отличается от массового продукта в маркетах, так называемый hand made, к которому относятся в том числе и продукты, выращенные на частных фермерских
Карлос Альберто Сесарі
В Украине за последние полтора десятка лет многие хозяйства пыталось вводить нулевую или минимальную обработку почвы. И большинство, столкнувшись с проблемой снижения урожайности, возвращались к традиционной технологии. Аргентина многим... Подробнее

1
0