Спецвозможности
Новости

На Кіровоградщині фермер орендував землю без рішення органу місцевого самоврядування

03.02.2023
327
На Кіровоградщині фермер орендував землю без рішення органу місцевого самоврядування фото, иллюстрация

Рішенням Новомиргородського районного суду Кіровоградської області підтверджено підстави представництва прокурором інтересів держави в суді та задоволено позов, яким зобов’язано землекористувача повернути з протиправного використання земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 18 гектарів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Кіровоградської обласної прокуратури.

Як установлено, фізична особа набула права оренди на земельну ділянку без прийняття відповідного рішення органом місцевого самоврядування та використовувала земельну ділянку для вирощування сільськогосподарських культур, що є порушенням умов договору оренди.

За представницької діяльності прокурора територіальній громаді зобов’язано повернути земельну ділянку площею 18 гектарів.

Интервью
На українських полях овочевих культур вирощується значно менше, ніж зернових, але і за такої ситуації країна забезпечена смачною і вітамінною продукцією. Хоча тенденції змінюються. Так, внаслідок повномасштабної війни у 2022 році, за... Подробнее
основатель и генеральный директор фирмы YouControl Сергей Мильман
Ранней весной, когда вдруг все проснулись и бросились закупать удобрения, западноукраинским аграриям начали звонить от имени известного местного дилера сельхозхимии с выгодными предложениями на условиях предоплаты. Когда товар не приходил... Подробнее

1
0