Спецвозможности
Новости

На грант від ЄС компанія MHP Eco Energy буде розвивати біометанові технології

02.12.2022
320
На грант від ЄС компанія MHP Eco Energy буде розвивати біометанові технології фото, иллюстрация

Українська компанія MHP Eco Energy, що входить до холдингу МХП, підписала контракт на отримання 1,3 млн євро для розвитку біометанових технологій, повідомив президент компанії MHP Eco Energy Олександр Домбровський.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukragroconsult.

Грант отримають від Європейської Комісії в рамках програми R&D Innovation HORIZON EUROPE 2022.

«Наша команда MHP Eco Energy стала лідером і очолила одну із п’яти інноваційних європейських команд по розвитку нових технологій виробництва біометану і біогазу в Європі. Для MHP це важливе визнання та відповідальність бути серед таких високотехнологічних світових компаній як (Engie) Франція, WARTSILA (Швеція), CAP (Італія)», — зазначив керівник.

Свою першу біогазову станцію потужністю 5 МВт/год компанія МХП запустила у 2013 році у Дніпропетровській області. Другий біогазовий комплекс на 12 МВт збудували на Вінниччині у 2019 році. У 2023 році у компанії планують запустити перше підприємство із виготовлення біометану.

Интервью
Тарас Кутовой, министр аграрной политики и продовольствия Украины
Министр аграрной политики и продовольствия Тарас Кутовой определил органическое направление как одно из главных в работе Минагрополитики на этот год. «Это один из вопросов, который меня лично волнует
Corteva Agriscience щорічно інвестує в наукові розробки близько 1 млрд доларів США. Компанія працює в понад 140 країнах світу, маючи майже 100 виробничих комплексів та понад 150 науково-дослідницьких центрів. В Україні Corteva виробляє... Подробнее

1
0