Спецвозможности
Новости

Морква намагається не відставати від цибулі

03.02.2023
357
Морква намагається не відставати від цибулі фото, иллюстрация

Українським фермерам вдається і надалі активно підвищувати відпускні ціни на моркву за рахунок обмеженої пропозиції цих коренеплодів на ринку. При цьому торговельна активність у цьому сегменті залишається досить високою, а попит на моркву гравці ринку взагалі оцінюють як ажіотажний.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Ціни на моркву в Україні почали підвищуватись ще на початку січня, при цьому темпи торгівлі в останні 2 тижні також поступово зростають. Як повідомляють експерти, лише з початку тижня ціна на моркву в Україні зросла в середньому на 10% і зараз озвучується в межах 22-27 грн/кг.

Підвищення цін експерти пояснюють тим, що у багатьох місцевих виробників закінчуються запаси якісної моркви, врожай якої цього року був досить скромним. Так, скорочення пропозиції на ринку на тлі гарного попиту дозволило фермерам підвищити ціни на моркву. Більше того, місцеві виробники впевнені, що ціна на цю продукцію продовжуватиме зростати і надалі.

Необхідно додати, що на сьогоднішній день ціна на моркву в Україні вже в середньому в 2,2 рази вища, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому вже найближчим часом низка господарств планує зробити чергові спроби встановити більш високий ціновий рівень на цю продукцію.

Також історичний рекорд встановили відпускні ціни на цибулю.

Ключевые слова: морква, цибуля, ціни
Интервью
Георгий Гелетуха, председатель правления Биоэнергетической ассоциации Украины
Идея сжигать в котлах ТЭЦ солому еще в 80-х показалась бы смешной. Однако сейчас ученые видят не только возможность заменить ею, кукурузой и подсолнечником две трети газа, но и доказывают, что тепло
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее

1
0