Спецможливості
Новини

Мораторій на землю є найганебнішим рішенням Ради за увесь рік, - Геращенко

21.12.2018
1087
Мораторій на землю є найганебнішим рішенням Ради за увесь рік, - Геращенко фото, ілюстрація

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко назвала продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення найганебнішим рішенням парламенту за рік. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на офіційну сторінку Ірини Геращенко у Facebook.

"Я все не можу заспокоїтися щодо голосування ВР за продовження мораторію на продаж землі. ВР, яка вважає своїм ключовим досягненням декомунізацію, проголосувала за введений Леніним принцип заборони на власність землі... Це найганебніше рішення ВР за рік", - заявила Геращенко.

За її словами, депутати, які проголосували це рішення, тримають досі в голові "колективного Леніна", а багато хто просто зацікавлений у відсутності ринку землі. "Колективний ленін в 231 голові... в тому числі в головах тих, хто вважає себе лібералами. Нагадаю, що насправді українські олігархи давно є латифундистами, які взяли землю в оренду на 49 років, експлуатують її нещадно і за безцінь. Це вони і міжнародні корпорації, які також орендують українську землю, зацікавлені у відсутності ринку землі", - зазначила перший заступник Голови ВР.

При цьому вона звернула увагу на те, що у порівнянні з минулим роком цьогоріч все-таки зменшилася кількість голосів депутатів, які підтримали мораторій, - серед позафракційнийних, серед депутатів БПП, Самопомочі, "Волі народу", "Відродження" і навіть "Опоблоку". Натомість збільшилося прихильників мораторію на 2 депутати у фракції "Батьківщина", на 5 - у фракції Радикальної партії і на 14 у "Народному фронті".

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада 20 грудня продовжила на рік (до 2020 року) мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Інтерв'ю
14 квітня 2022 року корпорація FMC заявила про своє рішення припинити діяльність та бізнес в росії. І стала першою великою транснаціональною компанією — виробником засобів захисту рослин, яка повністю вийшла з російського ринку. А от свій... Подробнее
 Стручков
В Україні практично відсутнє власне виробництво ЗЗР. Попит на цю продукцію задовольняється завдяки імпорту. Економічна криза спричинила збільшення фальсифікату засобів захисту рослин. 

1
0