Спецможливості
Новини

Світове сільське господарство досягне нових висот за допомогою фермерів

06.01.2022
1448
Світове сільське господарство досягне нових висот за допомогою фермерів фото, ілюстрація

Мережа внутрішньогосподарських досліджень Небраски у партнерстві з Університетом Небраски-Лінкольна допомагає фермерам аналізувати експерименти, які підходять для конкретних умов їх полів. Співпраця підвищила агрономічне розуміння того, що відбувається із сезону в сезон, а також прибутковість аграріїв.

Про це пише propozitsiya.com із посиланням на agroxxi.

Експерименти на фермах або «OFE» — це популярна тенденція у всьому світі, пояснює фахівець Університету Небраски-Лінкольна Лаура Томпсон, яка приєдналася до учасників Мережі з Канади, Аргентини, Великобританії, Франції, Марокко, Малайзії та Китаю для написання статті «Експерименти для перетворення глобального сільського господарства», опублікованій у грудні журналі Nature Food.

В даний час OFE є «окремою спільнотою практикуючих фахівців», що росте, по всьому світу, в якому беруть участь понад 30 000 ферм у більш ніж 30 країнах. Усіх поєднує одна мета — розширення науково обґрунтованих практик у приватних господарствах.

«Такі дані та аналіз, отримані від фермерів, надають «вченим у галузі сільського господарства можливість доповнити традиційні агрономічні дослідження, працюючи з динамічним управлінням фермерським господарством, яке існує у реальному світі», — йдеться у статті. 

За рахунок цього акценту на «місцевих знаннях», OFE може супроводжувати «зміну парадигми», завдяки якій аграрії роблять активний внесок у поглиблення агрономічного розуміння виробництва сільгосппродукції.

За словами Томпсона, АПК Небраски отримав низку переваг такого підходу за останні три десятиліття. Серед помітних успіхів: знання, отримані для виробництва сої, включаючи норми висіву та час посадки. Раніше посів допоміг підвищити врожайність, а використання меншої кількості насіння знизило витрати. Ще одним успіхом є покращене управління азотом з використанням точних технологій, що дозволяє збільшити прибуток та знизити вплив на навколишнє середовище.

«Випробування показують, як цифрові технології забезпечують точний збір інформації, і водночас ми можемо генерувати більше дослідницьких даних та вирішувати більше конкретних ситуацій, замість того, щоб керувати одним полем як єдиним цілим», — пояснює експерт.

Інтерв'ю
Валерій Давиденко, народний депутат України
Чутки про відставку Кутового, підтримка кооперативного руху і малих виробників ці та інші актуальні питання propozitsiya.com погодився висвітлити народний депутат України Валерій Давиденко. 
Володимир Сисоєнко — засновник, керівник компанії «Нор-Ест Агро»
Від успішного менеджера до засновника бізнесу. Володимир Сисоєнко — засновник, керівник компанії «Нор-Ест Агро» разом із норвезьким інвестором створив команду однодумців, які цінують та люблять сільське господарство. Компанія є надійним... Подробнее

1
0