Спецможливості
Новини

Лещенко назвав основні цілі Мінагрополітики на найближчий період

25.05.2021
682
Лещенко назвав основні цілі Мінагрополітики на найближчий період фото, ілюстрація

Міністр аграрної політики Роман Лещенко назвав основні цілі міністерства на найближчий період — серед головних, зокрема, запуск ринку землі і оцифрування землі, заявив він під час форуму «Україна 30. Земля».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на epravda.com.

«Цілі нашого міністерства на найближчий період є надзвичайно простими, лаконічними, але у той же час надзвичайно важливими. Перше — мова йде про запуск ринку землі 1 липня 2021 року відповідно до всіх законодавчих процедур.

Друге — питання доступної фінансової підтримки. Ми будемо готові надати державну підтримку у відповідності до програми 5-7-9% на перехідному періоді з подальшою реалізацію програми Фонду гарантування кредитів та інших формул компенсації кредитної ставки, необхідних для повноцінного функціонування та доступу до фінресурсів», — сказав Лещенко.

За його словами, також серед цілей Мінагрополітики — «Земля громадам. Повна імплементація законів» та оцифрування землі («щоб мати повну відкриту систему даних про тих, хто власник землі, хто стільки платить податків»).

Він додав, що Мінагрополітики уже повноцінно працює, є сформований бюджет, є штат і команда, яку найближчим часом презентують.
Також серед пріоритетів Лещенко назвав реформу зрошення. За його словами, питання зрошення «раз і назавжди буде закріплене за Мінагрополітики».

Крім цього він назвав ціль повністю державну підтримку вивести в онлайн (Державний аграрний реєстр) — «щоб можна було отримувати інформацію про податки, про землі, якісний сервіс, щоб був одномоментний зворотній зв'язок».

Також серед цілей — прийняття законодавства про агрострахування.

Інтерв'ю
Вихід на зовнішні ринки все частіше стає закономірним етапом розвитку успішного бізнесу. Втім, перед керівником, що прийняв рішення про зовнішню експансію, традиційно постає багато запитань. І хоча
Земельна реформа аж ніяк не завершилася з прийняттям закону про обіг сільськогосподарських земель. Вона потребує прийняття супутніх законів та підзаконних актів, що забезпечать функціонування ринку землі. Про долю цих законів і... Подробнее

1
0