Спецможливості
Новини

Комбайни John Deere S700 отримали престижну нагороду

08.01.2018
2342
Комбайни John Deere S700 отримали престижну нагороду фото, ілюстрація

Зернозбиральна та бавовницька техніка John Deere отримала нагороду Американського товариства сільськогосподарських та біологічних інженерів, увійшовши до 50 найкращих зразків техніки. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт John Deere.

Комбайни серії S700 були відзначені, як пишеться в прес-релізі, за «видатні інновації в галузі «розумних» технологій, покращений комфорт для комбайнера і розширені можливості обробки даних з метою більш ефективного збирання зерна».

«В комбайнах серії S700 втілені нові технології, які оптимізують і автоматизують збирання зерна, полегшують і прискорюють їх і роблять зручнішими для комбайнера. Автоматизувавши більше налаштувань і завдань з калібрування, ми покращили операційні можливості цих машин, що поліпшило їх довговічність і продуктивність, відповідно до індивідуальних умов збирання кожного клієнта», - заявив менеджер з маркетингу збиральної техніки John Deere Метт Беддінг.

Останні інновації включають пакет Combine Advisor, який об’єднує 7 технологій, що допомагають комбайнеру налаштувати, оптимізувати і автоматизувати роботу комбайна відповідно до змін умов збирання; Auto Maintain з камерами ActiveVision, що забезпечують максимальну якість обмолоту і, відповідно, зерна; технологія Active Yield, що автоматично калібрує датчик потоку скошеної маси, щоб позбавити від необхідності ручного калібрування і забезпечити якнайкраще збирання даних під час жнив.

Також за впровадження технологій точного землеробства в бавовництві нагороди отримали 2 машини для цієї галузі.

Переклав Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

Ключові слова: John Deere S 700

Інтерв'ю
ТОВ «Крамагросвіт» розташоване на Донеччині, у Краматорському районі (раніше Слов’янський), утім, попри війну, підтримує продовольчу безпеку країни. Це одна з найнебезпечніших зон України – там ще у 2014 році точилися бої, які не вщухають... Подробнее
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее

1
0