Спецможливості
Новини

Китай купує все більше української пшениці

27.08.2016
1772
Китай купує все більше української пшениці фото, ілюстрація
експорт пшениці до Китаю

Імпорт пшениці в Китай виріс на 23%

Про це повідомляє Latifundist

За даними Національного інформаційного центру зернових і олійних Китаю (CNGOIC), імпорт пшениці з січня по липень 2016 року зріс до 2,021 млн тонн, на 22,7% в порівнянні з минулим роком.

Повідомляється, що збільшення імпорту відбулося в зв'язку з ростом попиту на борошномельну пшеницю з високим і низьким вмістом глютену, з якої виробляється преміальне і спеціальне борошно.

Найбільшим постачальником пшениці в Китай залишається Австралія. На її частку доводиться 44,4% від всієї ввезеної пшениці. Однак в липні обсяг поставок австралійської пшениці впав до 115,6 тис. тонн на 48,4% в порівнянні з минулим роком через неконкурентоспроможны ціни.

У липні Китай імпортував 377,7 тис. тонн пшениці, що значно більше за минулорічний показник. Крім австралійської, в Китай також поставлялася пшениця з Канади (115,5 тис. т), США (59,8 тис. т), Казахстану (14,9 тис. т). У порівнянні з липнем 2015 року обсяг ввезення пшениці з Канади виріс більш ніж в 2 рази.

Відзначається, що імпорт кукурудзи в січні-липні впав на 22% до 2,9 млн тонн. У липні Китай імпортував лише 29,0 тис. тонн кукурудзи (-97% до липня 2015), оскільки уряд країни намагається зменшити обсяг запасів. Обсяг ввезення ячменю в липні склав 360,3 тис. тонн.

Нагадаємо, українські аграрії прокладають Великий Шовковий Шлях до Китаю. Україна і Китай готують дорожню карту економічної співпраці в сферах реалізації спільних проектів в сільському господарстві, промисловості, енергетиці та в сфері інфраструктури. Особлива увага приділена побудові економічного пояса Великого Шовкового шляху

Ключові слова: пшениця, Китай

Інтерв'ю
Нова генерація найсучасніших комбайнів TRION від компанії CLAAS представлена в Україні 11-ма моделями, на базі яких можна буквально (як в LEGO) створити зернозбиральний комбайн своєї мрії, під конкретні потреби. Залежно від моделі, нові... Подробнее
Фермерське господарство «СІМ-АГРОЮГ», що на Одещині, має в обробітку 800 га землі. З 2017 року в господарстві почалось знайомство з технологією no-till.  «No-till – це вигідно», - каже власник фермерського господарства Сергій Бодя. Раніше... Подробнее

1
0