Спецможливості
Новини

Китай готовий інвестувати в створення мультимодальних вантажних терміналів на кордоні України з ЄС

13.11.2018
761
Китай готовий інвестувати в створення мультимодальних вантажних терміналів на кордоні України з ЄС фото, ілюстрація

Китай планує інвестиційні проекти зі створення мультимодальних вантажних терміналів на українській території на кордоні з ЄС в рамках розвитку транзиту з Євросоюзом. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Адміністрації Морських портів України.

У Пекіні 8-9 листопада 2018 відбулася зустріч заступника міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя з віце-прем'єр-міністром КНР Лю Хе, керівництвом Державного комітету розвитку і реформ, а також міністерств транспорту та комерції Китаю в рамках транспортної ініціативи «один пояс - один шлях".
На зустрічі наголошувалося на необхідності розвитку транзиту з Китаю в ЄС.

"Китайська сторона зазначила, що в цьому році було перевезено 6500 контейнерів в Австрію, і росте вантажопотік Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом. Плануються інвестиційні проекти зі створення мультимодальних терміналів на кордоні з ЄС (Львів, Ковель та Ужгород)», - йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

В рамках стратегічного партнерства між Україною і КНР китайська сторона поінформувала Мінінфраструктури про підготовку CRBC (China Road and Bridge Corporation) проектів будівництва моста через Дніпро біля Кременчука та бетонної дороги 1-ї категорії Одеса-Миколаїв-Херсон.

Також китайська сторона заявила про готовність COFCO (Китайська національна зернова, масло - і продовольча корпорація) інвестувати в причальні потужності Миколаївського порту і річкову логістику до $ 30 млн.
Крім зазначених питань, під час зустрічі обговорювалося надання кредиту на будівництво моста через Дніпро у Кременчука за пільговою ставкою, в розмірі 3% річних в сумі $ 340 млн з відстрочкою платежів на термін будівництва в чотири роки (відбудеться після завершення ТЕО проекту).

Інтерв'ю
Corteva Agriscience — одна з найбільших публічних наукових компаній у світі чи не першою серед виробників насіннєвого матеріалу і засобів захисту рослин прийняла рішення припинити бізнес в росії після її повномасштабного нападу на Україну... Подробнее
Засновник Генріх Драйєр з історичним логотипом компанії з часів  заснування та найновіша сівалка точного висіву Amazone Precea
Засновник сучасної групи Amazone (на той момент підприємство називалось «Фабрика з виготовлення сільськогосподарських машин та знарядь H. Dreyer») Генріх Драйєр почав свою діяльність у 1883 році з виробництва зерноочисної машини. Незадовго... Подробнее

1
0