Спецможливості
Новини

Кабмін затвердив проект реконструкції ділянки залізничного шляху Долинська - Миколаїв на 6 млрд грн

06.02.2018
1379
Кабмін затвердив проект реконструкції ділянки залізничного шляху Долинська - Миколаїв на 6 млрд грн фото, ілюстрація

Кабінет Міністрів України Розпорядженням № 47-р від 31 січня 2018 р. затвердив проект «Реконструкція ділянки залізничного транспорту Долинська — Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам’янка — Долинська — Миколаїв».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу ПАТ "Укрзалізниця".

Як зазначив  в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, реалізація проекту дасть змогу збільшити обсяги перевезень у напрямку морських портів та зменшити строки доставки вантажів.

«Масштабний проект електрифікації напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка, що стосується виходу в Миколаївський морський торговельний порт, є стратегічним для аграрної галузі країни.Впровадження нових технологій, будівництво нових пристроїв управління рухом та переведення дільниць з теплотяги на електротягу покращить динаміку перевезень до портів Чорного моря та сприятиме реалізації економічного потенціалу промислових регіонів»,  - додав Євген Кравцов.

Зокрема, у рамках проекту буде побудовано другу колію на перегонах, електрифіковано напрямок Долинська — Миколаїв, модернізовано системи сигналізації і зв’язку, зведено дві нових та реконструйовано існуючу тягову підстанцію, збудовано шляхопроводи на 123 км перегону Добровольський – Новий Буг та 225 км перегону Горохівка-Миколаїв.

Загальна кошторисна вартість проекту, який планується реалізувати до 2012 року, становить близько 6 млрд гривень. Роботи фінансуватимуть за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових організацій.

Напрямок Долинська — Миколаїв проходить територією Кіровоградської та Миколаївської областей. Його експлуатаційна довжина становить 148 км. Переважно ним транспортуються руда, нафта й нафтопродукти, зернові вантажі, добрива, обсяги перевезень постійно зростають.

Інтерв'ю
Кукурудза сьогодні є стратегічною культурою, що вирощується майже у всіх кліматичних зонах України. Насичення сівозміни кукурудзою та відсутність системи інтегрованого управління шкідниками сприяють збільшенню кількості шкідників і... Подробнее
Володимир Шульмейстер. Народився в Миколаєві. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю «турбінобудування», інженер-механік. Захистив докторську дисертацію з матеріалознавства. З 24 грудня 2014 року по 30 грудня 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури України
Український інститут майбутнього - незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни і моделює різноманітні сценарії розвитку подій в Україні, пропонує альтернативні рішення. Основні напрямки

1
0