JCB буде поставляти в Україну нові моделі сільгосптехніки
Британський бренд JCB продовжує активно знайомити українських аграріїв зі своєю новою технікою. Однією з новинок для українського ринку є модель JCB 560-80 Agri Plus - найпродуктивніший телескопічний навантажувач сільськогосподарського призначення в своєму класі, який оснащений зерновим ковшем об'ємом до 5,7 м3. Про новинки розповів бізнес-менеджер по сільськогосподарській техніці JCB в СНД Семен Костін, пише propozitsiya.com з посиланням на latifundist.com.
Ще однією новинкою є модель компактного телескопічного навантажувача JCB 525-60, яку можна буде замовити в Україні з середини 2017 року. Машина буде представлена, в тому числі, і в комплектації для птахівницьких господарств: вона оснащена подовженими вилами для навантаження контейнерів з птицею, більш ефективною системою охолодження двигуна, що підігріваються дзеркалами заднього виду, а також робочими фарами синього кольору. Оскільки птахи не розрізняють сині відтінки спектру, тому менше піддається стресу при відвантаженні.
Крім того, з нинішнього року компанія починає постачати в Україну нову доступну модель у лінійці сільськогосподарських фронтальних навантажувачів - JCB 455 з номінальною вантажопідйомністю 5,5 т і власною масою 18 т. Буде продовжено термін дії телематичної системи JCB LiveLink, включеної в стандартну комплектацію навантажувачів, з 2 до 5 років.
Як зазначив експерт, у вітчизняному АПК є потреба в збільшенні вантажопідйомності і продуктивності телескопічних навантажувачів для великих підприємств, але в той же час зростає попит на компактні моделі. Тобто, для невеликих фермерських господарств при виборі навантажувача для виконання певних завдань в невеликих приміщеннях визначальним фактором є габарити. Якраз для цього сегмента і розроблена модель JCB 525-60 (1,8 м в ширину і 1,9 м у висоту).
"У минулому році ми вперше запропонували доступну для дрібних аграріїв модель телескопічного навантажувача з гідромеханічної коробкою передач - JCB 526-56. Вона користується великим попитом, і обов'язково є в наявності для задоволення попиту невеликих фермерських господарств", - розповів С. Костін.
Бестселером компанії є модель телескопічного навантажувача JCB 531-70 вантажопідйомністю 3,1 т з висотою підйому стріли 7 м. Зростає попит на навантажувачі зі збільшеною вантажопідйомністю. Наприклад, в тому ж сегменті це модель JCB 541-70 вантажопідйомністю 4,1 т.
"Машини підвищеної продуктивності є досить новим і свіжим сегментом на ринку телескопічних навантажувачів сільськогосподарського призначення. Серед них можна виділити модель JCB 550-80 вантажопідйомністю 5 т", - додає бізнес-менеджер зі сільськогосподарської техніки JCB в СНД.
Близько 70% покупців телескопічних навантажувачів - це рослинницькі господарства. Навантажувач виконує спільні завдання на території агропідприємства: він задіяний на польових і посівних роботах, на внесенні добрив, на навантаженні зерна і органічних добрив. Інша частина покупців телескопічних навантажувачів - це тваринницькі господарства, де основним завданням є робота з приготування корму для тварин.
Дана техніка також користується попитом у компаній, які займаються суміжним бізнесом, наприклад, перевалкою зерна. Птахівницькі ферми закуповують телескопічні навантажувачі для виконання робіт по відвантаженню живої птиці в контейнерах на забій.
З усієї лінійки вироблених JCB фронтальних навантажувачів найбільшою популярністю в Україні користується силосний трамбувальник JCB 434S. Відповідно, основними покупцями цього продукту є тваринницькі молочні господарства, де навантажувач задіяний в роботах по заготівлі кормів. Найбільш затребуваними серед вітчизняних аграріїв залишаються телескопічні навантажувачі, так як вони більш універсальні і доступні за ціною.