Спецможливості
Новини

Хвороби рослин пропонують лікувати електролізованою водою

13.09.2018
1560
Хвороби рослин пропонують лікувати електролізованою водою фото, ілюстрація

Технологія дозволяє скоротити застосування пестицидів і здійснити профілактику ряду хвороб культур природним чином. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на АгроXXI. Американська компанія оголосила про запуск своєї оригінальної розробки NaOClean Electrolyzed Water (E-Water) для комерційного використання в теплицях.

Прилад дозволяє отримувати воду з цілющими властивостями. Як заявляють винахідники, чудова вода прискорює ріст рослин і може пригнічувати поширення певних хвороб, в тому числі для борошнистої роси і мілдью.

«Технологія E-Water широко використовується в Японії вже багато років, і тепер ми поставляємо цю перевірену технологію в США, де електролізована вода вже визнана і регулюється EPA і схвалена Міністерством сільського господарства США для використання у виробництві органічних культур», пояснюють вони.

Технологія NaOClean використовує електроліз і процес змішування чистої солі (NaCl) і водопровідної води для створення безпечного і ефективного рН-нейтрального електролізованного водного розчину хлорнуватистої кислоти (HClO), який ефективний для боротьби з хворобами рослин, але не шкідливий для сільськогосподарських культур або працівників.

Прилад виробляє до 300 галонів / рік електролізованої води, що дозволяє фермерам прямо на місці отримати розчин для лікування і профілактики культур. Розчин не залишає ніяких залишків і не токсичний для рослин. За словами розробників, електролізована вода коштуватиме виробникам дешевше агрохімічних препаратів і буде особливо затребувана в секторі органічного землеробства.

Інтерв'ю
В лютому, саме під час роботи виставки «АгроВесна 2020», в Україну на запрошення проекту Києво-Могилянської бізнес-школи Ukrainian Food Valley приїздив колишній фермер сенатор парламенту Нідерландів, де він очолює Комітет з питань... Подробнее
Ольга Вергелес, менеджер проекту CUTIS
Верховна Рада України 14 березня ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Тепер, щоб угода набрала чинності, її має підписати президент України, а також остаточно ратифікувати Сенат і

1
0