Спецвозможности
Новости

Херсонським фермерам варто взяти паузу до звільнення області, — голова ОВА

29.04.2022
1095
Херсонським фермерам варто взяти паузу до звільнення області, — голова ОВА фото, иллюстрация
Геннадій Лагута

Влада України запропонувала аграріям Херсонщини утриматися цього року від весняно-польових робіт і взяти паузу до визволення області від російських військових, заявив голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Радіо Свобода».

«Не можна вивезти на підконтрольну територію України землю, техніку, ви ж розумієте, так. Не можна вивезти трактори, комбайни. Я можу вам сказати те, що я чув своїми вухами. Що найвище політичне керівництво держави запропонувало аграріям Херсонщини, враховуючи, що зараз, зі зрозумілих причин, неможливо, за українськими законами, привезти та продати паливо, гербіциди, подати воду, яка так потрібна Херсонщині», — сказав голова Херсонської області.

За словами Лагути, українські правоохоронні органи мають дати оцінку тому, де і як закуповуються фермерами Херсонщини паливно-мастильні матеріали, гербіциди, як подаватиметься вода для зрошення і куди продаватиметься продукція, яка вирощуватиметься на Херсонщині.

«Я можу сказати, що херсонським фермерам було запропоновано утриматися цього року від весняно-польових робіт. Хтось працює, хтось мав запаси свого палива і на ньому працює. Хтось не став садити ярі культури, а прямо зараз удобрює, намагатиметься прибирати озиму продукцію. Адже це не співпраця з окупантами. Це питання дуже складне. Але палива, яке могла поставити держава Україна, на Херсонщині немає», — додав голова Херсонської ОВА.

Интервью
Ірина Чернишова
Сейчас стремительные изменения, прежде всего в технической сфере, охватили даже аграрный сектор, имеющий репутацию едва ли не самой консервативной отрасли экономики. Неудивительно, что часто усилия владельцев хозяйств, направленные на... Подробнее
    Новые «Правила использования воздушного пространства Украины» вызвали немало вопросов и нареканий со стороны пользователей дронов. Мы пообщались с руководителем компании Drone.ua Валерием Яковенко, чтобы узнать, какие же последствия... Подробнее

1
0