Спецможливості
Новини

ДПЗКУ укладає договори по закупівлі зерна врожаю-2018

17.05.2018
1734
ДПЗКУ укладає договори по закупівлі зерна врожаю-2018 фото, ілюстрація

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує весняну форвардну програму по закупівлі ранніх та пізніх зернових культур, пише propozitsiya.com, посилаючись на прес-службу ДПЗКУ.  На сьогодні план із закупівлі пшениці врожаю 2018 року виконано на 100%. Сільгоспвиробників профінансовано на суму більше 450 млн грн.

Так, в кінці травня закінчується етап укладання форвардних договорів на поставку пшениці, ячменю та вівса. На сьогоднішній день увага держкорпорації вже зосереджена на закупівлю стратегічної експортної зернової культури – кукурудзи врожаю 2018. Згідно плану форвардної програми ДПЗКУ має намір закупити 300 тис. тонн цієї культури та перерахувати аграріям майже 900 млн грн попередньої оплати.

За результатами показників форвардних закупівель ранніх зернових врожаю 2018 року лідирують Хмельницький, Волинсько-Рівненський, Сумський та Дніпропетровсько-Запорізький регіональні відділи.

До того ж, умови закупівель зерна майбутнього врожаю 2018 року залишаються без змін. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника перераховується попередня оплата в розмірі 3 000 гривень за 1 тонну. Вартість коштів не буде перевищувати 11% річних. Оформлення сільгоспвиробником аграрної розписки прискорює процедуру погодження та отримання попередньої оплати за зерно майбутнього врожаю. Поставка кукурудзи за форвардними договорами має бути здійснена до 1 грудня поточного року.

Форвардна програма є надійним інструментом державної фінансової підтримки дрібних та середніх фермерських господарств. Завдяки  її зрозумілим та прозорим умовам, на сьогодні форвардна програма ДПЗКУ є однією з найсприятливіших для українського сільгоспвиробника.

Ключові слова: зерно, урожай, покупка

Інтерв'ю
Андрій Кожухар, генеральний директор компанії «Самміт-Агро Юкрейн»
Аграрне життя нашої країни, як і будь-яке життя, дуже насичене та наповнене різними подіями. Цей рік виявився драматичним, але в той же час військові події стали каталізатором потужних бізнес-процесів, відкрили надздібності аграрних... Подробнее
Володимир Шульмейстер. Народився в Миколаєві. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю «турбінобудування», інженер-механік. Захистив докторську дисертацію з матеріалознавства. З 24 грудня 2014 року по 30 грудня 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури України
Український інститут майбутнього - незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни і моделює різноманітні сценарії розвитку подій в Україні, пропонує альтернативні рішення. Основні напрямки

1
0