Спецможливості
Новини

ДПЗКУ розпочинає весняну програму закупівлі зерна нового врожаю

14.04.2021
618
ДПЗКУ розпочинає весняну програму закупівлі зерна нового врожаю фото, ілюстрація

Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочинає весняну програму закупівлі зерна врожаю 2021 року. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «ПроАгро».

Корпорація купує пшеницю, ячмінь і кукурудзу, всі — 3-го класу, мінімальна партія — 100 тонн. Зазначається, що для участі в програмі сільгоспвиробники повинні мати досвід вирощування сільськогосподарських культур від 2 років. ДПЗКУ обов’язково проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої приймається рішення про укладання договору. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація виробника, а також висновки страхових експертів щодо стану посівів зернових.

В ДПЗКУ зауважили, що обов’язковими умовами укладання договору є страхування посівів майбутнього врожаю, який передається у заставу, та оформлення товарної аграрної розписки (або договору застави) з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, попередня оплата складатиме 2800 гривень без урахування ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна. Відсоткова ставка за користування коштами становить 9,5–13% річних у гривні, залежно від обсягу поставки. За програмою лояльності постійні клієнти можуть отримати додаткову знижку 0,5% до базової відсоткової ставки. Остаточний розрахунок — за ринковими цінами після поставки зерна.

Інтерв'ю
Тарас Кутовий, міністр аграрної політики та продовольства України
Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий визначив органічний напрямок як один із головних у роботі Мінагрополітики на цей рік. "Це одне з питань, яке мене особисто хвилює і за яке
Наталія Савченко
Кораген®, Гранстар® Голд, Сальса®, Вінцит® Форте — назви цих високоефективних засобів захисту рослин добре знайомі більшості агровиробників і фермерів не лише України, а й багатьох країн світу. Втім, у наших рідних фермерів ці назви до... Подробнее

1
0