Спецможливості
Новини

Головна вимога споживачів сільгосптехніки - технологічність

28.03.2017
1683
Головна вимога споживачів сільгосптехніки - технологічність фото, ілюстрація
Сьогодні в Україні головним запитом споживачів сільгосптехніки є технологічність, що дозволяє максимально підвищити ефективність роботи з мінімальними витратами палива, часу і коштів

Сьогодні в Україні головним запитом споживачів сільгосптехніки є технологічність, що дозволяє максимально підвищити ефективність роботи з мінімальними витратами палива, часу і коштів.

Якщо три роки тому не особливо купувалася техніка навіть з навігацією, то зараз з останніх проданих тракторів всі мають, як мінімум, підготовку під навігаційну систему. Про це розповів керівник підрозділу продажів «Цепелін Україна» Віталій Денисенко, пише propozitsiya.com з посиланням на latifundist.com.

При цьому він уточнив, що це характерно для всієї техніки, призначеної для проведення весняних польових робіт.

Виділяючи певні бренди, фахівці кажуть, що на перше місце при виборі моделей у аграріїв виходять скорочення строків сівби, ефективність і надійність машин протягом усієї посівної кампанії.

«Серед моделей Massey Ferguson найбільшим попитом на ринку користуються машини потужністю 340-370 к.с. Вони представлені лінійкою моделей 87 серії. На особливу увагу заслуговує модель MF 8737. Цей колісний трактор оснащений 6-циліндровим двигуном Agco Power з робочим об'ємом 8,4 л. Це потужна машина, яка забезпечує використання широкозахватних агрегатів», - каже В. Денисенко.

Серед моделей Fendt лідером з продажу в Україні є модель 936 Vario TMS. Двигун Deutz TCD 2013 потужністю 360 к.с. і безступінчата коробка Vario роблять дану машину надпотужної при мінімальних витратах палива. Також можлива установка додаткових опцій, що значно розширює можливості трактора.

Лінійка Case Magnum відрізняється тривалою історією. Серія Magnum була заснована в 1987 році, з тих пір максимальна потужність зросла з 246 к.с. до 419 к.с. На сьогодні виробник пропонує чотири моделі з трансмісією Powershift (FPS), потужністю 250-340 к.с. У версії CVX з безступінчатим коробкою, двигуном потужністю 379 к.с. і функцією «boost» можна отримати максимальну потужність 419 к.с.

Цікава система синхронізації роботи двигуна і трансмісії - APM (Automatic-Productivity-Management). Суть роботи даної системи полягає в автоматичному підборі оптимальних оборотів двигуна з попередньо обраної передачею. Ця функція корисна при транспортуванні та польових роботах.

Інтерв'ю
Ольга Насонова, ресторанний експерт, концептолог і аналітик
В Європі та Америці вже давно цінується все, що відрізняється від масового продукту в маркетах, так званий hand made, до якого відносяться в тому числі і продукти, вирощені на приватних фермерських
Николай Орлов
У 2016 році значно зросла кількість рейдерських захоплень підприємств. Серед постраждалих є і  представники аграрного бізнесу. Лише протягом першого півріччя зі скаргами на дії рейдерів до

1
0