Спецвозможности
Новости

ГК «Нові Продукти» продовжує працювати та надавати допомогу армії

12.04.2022
337
ГК «Нові Продукти» продовжує працювати та надавати допомогу армії фото, иллюстрация

Поки країна-окупант жорстоко та злочинно обстрілює Україну, ледь не кожен її громадянин став справжнім благодійником — заради суспільства, держави, перемоги. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз ГК «Нові Продукти».

Одними з перших після початку активних військових дій оговталися та повернулися до роботи ГК «Нові Продукти». Компанія зосередила свої сили на виготовленні стратегічно важливої продукції, яка сьогодні є вкрай необхідною для суспільства, зокрема питної артезіанської води «Природне Джерело» та поживних батончиків EatMe, якими можна швидко втамувати голод.

Водночас чималі ресурси команда ГК «Нові Продукти» спрямувала на підтримку ЗСУ, ТрО, волонтерів та суспільства. У такий спосіб прагнуть зробити свій внесок у боротьбу з ворогом.

«Ми, як і більшість українців, обрали свій шлях дій для наближення такої жаданої Перемоги. Уся наша діяльність сьогодні спрямована НЕ на підтримку іміджу або ославлення благодійних дій компанії. Це наша свідома позиція та можливість подякувати захисникам, які безстрашно стоять на сторожі життів українців, та за допомогою доступних нам ресурсів зробити свій внесок у боротьбу за свободу та незалежність», — розповідає Олена Селютіна, директорка з комунікацій ГК «Нові Продукти».

Так, з перших днів війни ГК «Нові Продукти» передала до військових частин по всій Україні допомогу загальною вартістю понад 3 мільйони гривень. Йдеться зокрема про понад 40 тисяч літрів питної води «Природне Джерело», більше 60 тисяч бляшанок енергетичних напоїв, а також близько 50 тисяч поживних батончиків EatMe. 

У компанії закликають український бізнес відновлювати свою роботу, допомагати державі та суспільству. 

«Сьогодні ми всі не просто одна команда. Ми родина, яка робить усе можливе, аби задовольнити потреби українських захисників. У такий страшний та складний час кожен може допомогти: компанії — продукцією та коштами, звичайні люди — працею та невпинною роботою, зокрема на інформаційному фронті. Сила українців — у єдності, і ми разом щохвилини — цеглинка за цеглинкою — творимо нашу державу, непорушну та неймовірну. Все буде Україна!» — запевнила пані Олена.

Интервью
Высокая культура земледелия требует организованности и слаженности в выполнении каждого технологического процесса. А в условиях интенсивного земледелия все технологические операции следует довести до идеала, поскольку их выполнение... Подробнее
В украинском сельском хозяйстве, кажется, нет более противоречивой культуры, чем чеснок. С одной стороны, сравнительно высокие и стабильные цены и безраздельное господство импорта на внутреннем рынке должны свидетельствовать о высокой... Подробнее

1
0