Спецможливості
Новини

Німеччина планує посилити технічну допомогу українському АПК

15.02.2018
1109
Німеччина планує посилити технічну допомогу українському АПК фото, ілюстрація
Німеччина планує посилити технічну допомогу українському АПК

На зустрічі в Мінагрополітики за участі радника Посольства ФРН в Україні з питань сільського господарства Германна Інтеманна та керівника проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» Фолькера Зассе, були обговорені ключові напрями німецько-українського співробітництва в рамках залучення міжнародної технічної допомоги в аграрний сектор України. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу відомства.

«У фокусі Мінагрополітики на 2018 рік - підтримка фермерства і кооперації. В цьому питанні для нас важливим є успішний досвід інших країн, зокрема, Німеччини. Реалізація спільних проектів буде сприяти розвитку сільських територій, доступності новітніх технологій для малих та середніх фермерів, збільшенню виробництва органічної продукції», - зазначив присутній на зустрічі заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

З 2016 року «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД) реалізує в Україні проекти сільського розвитку, покращення аграрної освіти та науки, підвищення стандартів якості та безпечності продукції. Ще 4 проекти знаходяться на різних стадіях державної реєстрації. Уряд Федеративної Республіки Німеччина також впроваджує в Україні проекти в аграрній галузі на суму близько 10 млн євро.

На думку учасників зустрічі, одним з головних завдань є перетворення Мінагрополітики на ефективний орган управління, який ініціює якісні та своєчасні рішення для реалізації обраних реформ.

Інтерв'ю
Міністерство аграрної політики, Ярослав Краснопольський
Нещодавні зміни у складі уряду можуть торкнутися  і діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства. Що змінилося і яких новацій очікувати? Із цим запитанням ми звернулися до першого
Ігор Чечітко, директор компанії  HZPC Ukraine
Після того, як запрацювала Угода про вільну торгівлю з ЄС, низка українських сільгоспвиробників спробували вийти на європейський ринок. Стало зрозуміло, що продукцію, яка продається у свіжому вигляді,

1
0