Спецвозможности
Новости

Франція оплатить доставку пшениці, яку Україна виділила для Ефіопії та Сомалі

28.09.2022
237
Франція оплатить доставку пшениці, яку Україна виділила для Ефіопії та Сомалі фото, иллюстрация

Франція надасть Україні понад 1 тонну гуманітарного вантажу та візьме на себе витрати на доставку 50 тисяч тонн української пшениці до Ефіопії та Сомалі, заявила міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна на спільному з главою МЗС України Дмитром Кулебою брифінгу в Києві.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Це найбільша за масштабом гуманітарна операція, де ми зібрали для допомоги Україні більше тонни гуманітарного вантажу. Завтра ввечері я буду в Марселі на відправленні цього корабля», — зазначила вона.

Колонна наголосила, що Франція підтримує ініціативу України з передачі Сомалі та Ефіопії 50 тисяч тонн зернових і візьме на себе витрати на доставку їм цього вантажу.

«Президент Франції підтримав ініціативу Президента Зеленського, який вирішив безкоштовно передати на користь Сомалі та Ефіопії 50 тисяч тонн зернових. Це дуже важливий крок. Країна, яка сама у стані війні, пішла на такий гуманітарний крок», — зауважила глава французької дипломатії.

22 вересня Міністерство закордонних справ оголосило, що Україна виділяє 50 тисяч тонн пшениці як гуманітарну допомогу для підтримки дій урядів Ефіопії та Сомалі.

Интервью
Александр Карпенко, директор по маркетингу и технической поддержке компании «Адама Украина»
Агрохимический рынок в Украине якобы большой и с большим количеством участников, но в то же время все друг друга знают, и события, которые происходят на нем, очень быстро становятся темами для
Corteva Agriscience щорічно інвестує в наукові розробки близько 1 млрд доларів США. Компанія працює в понад 140 країнах світу, маючи майже 100 виробничих комплексів та понад 150 науково-дослідницьких центрів. В Україні Corteva виробляє... Подробнее

1
0