Спецвозможности
Новости

Фермери Рівенщини готові забезпечувати продовольчу безпеку всередині країни

23.03.2022
139
Фермери Рівенщини готові забезпечувати продовольчу безпеку всередині країни фото, иллюстрация

Задля продовольчої безпеки необхідно вдосконалити умови пільгового кредитування, заявив очільник Рівненської обласної Асоціації фермерів та приватних землевласників Андрій Кузьмич.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на radiotrek.rv.ua.

Андрій Кузьмич закликав уряд змінити умови кредитування, аби втримати продовольчу безпеку.

За його словами, вигідних кредитів потребують і малі фермери, на яких сьогодні покладають великі надії. Зокрема, через можливість вирощувати на малих територіях овочі, якими Україну забезпечував південь. Тож асоціація звертатиметься до Кабміну із проханням внести зміни до відповідної постанови.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабміну, кредитна підтримка надається виключно малим та середнім аграрним виробникам з оборотом не більше 20 млн євро в рік, що є еквівалентом підприємства, яке обробляє до 10 тис. га.

Самі ж аграрії готові до роботи у полі, та навіть розпочали її на деяких напрямках, й прагнуть збирати урожай на вільній від окупантів українській землі.

Нині ж фермери Рівненщини чекають від колег з-за кордону посівні матеріали.

Міндобривами землевласників забезпечили вітчизняні виробники, а держава подбала про паливно-мастильні матеріали.

До речі, продовольчою безпекою Рівненщини, зокрема, Андрій Кузьмич називає потребу засіяти більше ячменю, ярої пшениці, гречки та висадити більше овочів.

Якщо раніше в області вирощували багато сої, ріпаку, соняшника та кукурудзи, то у час війни землю краще віддати на потреби українців, а не для сировини, яку потім експортуватимуть, зазначив фахівець.

 

Интервью
Ив Пике, руководитель подразделения Crop Science компании «Байер» в Украине
С марта этого года подразделение Crop Science компании «Байер» в Украине возглавил Ив Пике. За достаточно короткое время он уже успел посетить практически все регионы Украины и ознакомиться с работой
Сейчас многие производители СЗР, семян и техники прибегают к транспортно-складскому аутсорсингу. Ведь это дает возможность с минимальными затратами (не секрет, что в крупных компаниях затраты на логистику сегодня часто превышают другие... Подробнее

1
0