Спецможливості
Новини

Європейцям до смаку українське молоко

16.08.2016
1532
Європейцям до смаку українське молоко фото, ілюстрація
українське молоко

Якість української молочної продукції на 100% задовольняє європейські стандарти, повідомляє Мінагрополітики

Директор Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики Микола Кваша повідомив, що згідно із законодавством, на сьогодні всю відповідальність за якість будь-якої продукції несе виробник. 

Микола Кваша попередив, що наразі в Україні працюють державні інститути, які контролюють цей процес, аби не проґавити і не виявити в нашій продукції залишків антибіотиків на прилавках магазинів, оскільки фермери дуже люблять лікувати саме цим методом. Також Кваша додав, що в Україні уповноважена контролювати якість продукції Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів – Держпродспоживслужба.

Мінагрополітики коментує, що в українській молочній продукції не виявили залишків антибіотиків. І, найголовніше, жодних офіційних заяв з боку імпортерів стосовно цього не було.

Сам Микола Кваша зазначив, що кожна партія будь-якої продукції, яка експортується з України підлягає жорсткому контролю. Цю продукцію перевіряють спеціальні лабораторії спочатку в Україні, а потім таку ж перевірку здійснює і європейська сторона. Лише тоді вона має право продаватися.

У Мінагрополітики сподіваються, що вітчизняні контролюючі органи будуть регулярно та системно робити перевірки та забезпечать гарантовану високу якість продукції і для споживання, і для експорту.

Ключові слова: молоко, ЄС

Інтерв'ю
Компанія ДП «ТАК» (на ринку — з 2013 р.), яка входила до складу групи компаній «ТАК», знана в Україні як надійний дистрибутор і співорганізатор «Битви Агротитанів».  Віднедавна ДП «ТАК» відокремилася від групи компаній «ТАК» і стала... Подробнее
Важливим елементом сучасних технологій вирощування кукурудзи є інтегрована система захисту посівів від шкідливих організмів, чільне місце в якій займає боротьба з бур’янами. Адже бур’яни є одним з основним чинників зниження врожайності та... Подробнее

1
0