Спецможливості
Новини

Єврокомісія не затвердить використання фунгіциду пікоксістробіна

21.08.2017
2014
Єврокомісія не затвердить використання фунгіциду пікоксістробіна фото, ілюстрація
Країни-члени ЄС повинні відкликати дозволи на продукти для захисту рослин, що містять пікоксістробін в якості активного інгредієнта

Європейська комісія вирішила не відновлювати затвердження фунгіцидного активного інгредієнта пікоксістробіна. Країни-члени ЄС повинні відкликати дозволи на продукти для захисту рослин, що містять пікоксістробін в якості активного інгредієнта, не пізніше 30 листопада 2017 року. Наданий пільговий період повинен закінчитися 30 листопада 2018 року, пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi.ru.

Пікоксістробін є фунгіцидом стробілуринів, який інгібірує грибкове дихання і має як профілактичні, так і лікувальні властивості, поліпшені лікувальні властивості в порівнянні з азоксистробіном в деяких культурах.

Спочатку пікоксістробін вводили Syngenta для боротьби з жовтою, коричневою та покрівельною іржею, борошнистою росою, сніжною цвіллю, сітчастою та листовою плямистістю на зернових культурах, включаючи пшеницю, ячмінь і овес, в Європі в 2001 році.

У 2006 році цей продукт був проданий DuPont в обмін на доступ до інсектициду хлорантраніліпролу для використання в сумішах.

За даними Комісії, вони виявили наступні побоювання з приводу пікоксістробіна під час їх оцінки відновлення: не можна виключити кластогенний і аногенний потенціал метаболіту IN-H8612, утворений у вигляді залишку, також виявлено високий ризик для водних організмів і дощових черв'яків від впливу пікоксістробіна і для ссавців від впливу метаболіту IN-QDY63. Крім того, не можна було доопрацювати ряд областей оцінки.

Інтерв'ю
Corteva Agriscience щорічно інвестує в наукові розробки близько 1 млрд доларів США. Компанія працює в понад 140 країнах світу, маючи майже 100 виробничих комплексів та понад 150 науково-дослідницьких центрів. В Україні Corteva виробляє... Подробнее
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее

1
0