Спецможливості
Новини

Це розпродаж 25% світових чорноземів, які належать Україні, — Івченко про земельну реформу

10.06.2021
653
Це розпродаж 25% світових чорноземів, які належать Україні, — Івченко про земельну реформу фото, ілюстрація

Народний депутат від фракції «Батьківщина» і посол Фонду ООН з Глобального Сталого Розвитку Вадим Івченко вважає, що за запропонованою «земельною реформою» стоїть розпродаж українських чорноземів спекулянтам. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНН.

«Я б не назвав це реформою — це просто розпродаж: дали змогу спекулянтам скупити українську землю. Люди, які хочуть продавати — будуть продавати, але купувати будуть ті, хто має колосальні статки в деклараціях. Звичайно, коли ми бачимо всі соціологічні опитування, то розуміємо, що громадяни України все ж таки мають сказати своє слово, бо це значуще питання для України. В Україні є 25% світових чорноземів і нам потрібно так розпорядитись, щоб вони не опинилися в приватних руках, транснаціональних корпораціях або людях з грошовими мішками», — зазначає Вадим Івченко.

Єдиним шляхом для того, щоб почути думку українців з приводу відкриття ринку землі в такому форматі, нардеп вважає проведення всеукраїнського референдуму.

«Ми зібрали ініціативну групу — 11 тисяч людей від Закарпаття до Харкова, від Києва до Донецька, в кожному селі, в кожному районному центрі, кожному місці. Ці люди будуть збирати підписи за умови, якщо Президент Зеленський дозволить, бо він має більшість в ЦВК, а ЦВК має зареєструвати відповідну ініціативну групу, з приводу чого у нас є сумніви. Але залишилося вісім днів — і ми побачимо», — резюмував Івченко.

Інтерв'ю
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Нещодавно в Києві пройшла виставка «АгроВесна-2019», в якій взяв участь провідний вітчизняний виробник біопрепаратів — група компаній «БІОНОРМА». Про масштаби участі у виставці, її результати та також про те, що викликало найбільший... Подробнее
Нині соя — одна з головних культур у структурі посівних площ багатьох господарств в Україні. Чому так? Тому що соя — важлива сільськогосподарська культура, яку вирощують для отримання білка й олії. Унікальні властивості цієї культури... Подробнее

1
0