Спецможливості
Новини

Елеватори не відвантажують зернові – порожні вагони простоюють на коліях станцій

09.01.2019
986
Елеватори не відвантажують зернові – порожні вагони простоюють на коліях станцій фото, ілюстрація

На початку 2019 року вантажовідправники значно зменшили обсяги навантаження зернових. Так, у січні середньодобово вантажиться 1441 зерновоз, що на 172 вагони менше аналогічного періоду минулого року. Щоб не зірвати перевезення врожаю зернових, Укрзалізниця закликає вантажовідправників налагодити оптимальне планування перевезень і забезпечити цілодобову та щоденну вантажну роботу елеваторів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

За словами директора операційного Укрзалізниці Вячеслава Єрьоміна, така неритмічна робота та нераціональне використання рухомого складу вантажовідправниками може призвести до одномоментного збільшення ажіотажного попиту на вагони-зерновози починаючи вже з третьої декади цього місяця. «Саме через такі дії вантажовідправників, які ігнорують роботу на свята та у вихідні, може скластися ситуація, коли Укрзалізниця об’єктивно не матиме достатньо ресурсів для задоволення раптового сплеску замовлень вагонів-зерновозів, що, відповідно, призведе до нарікань на адресу перевізника. Ми наперед відкидаємо подібні звинувачення і закликаємо всіх учасників ринку забезпечити цілодобову та щоденну вантажну роботу», - зазначив він.

Менеджер Укрзалізниці зазначає, що зерновози власності Укрзалізниці й інших операторів надані підприємствам для навантаження відповідно до раніше погоджених планів. «Вагони знаходяться на станціях в очікуванні навантаження, але при цьому відвантаження зернової продукції на елеваторах не відбувається Крім того, компанії заздалегідь не надають попередніх заявок на наступні періоди, що унеможливлює оптимальне планування перевезень», - наголосив він.

Ключові слова: елеватор, зернові

Інтерв'ю
брак ЗЗР
Засоби захисту рослин — одна з дефіцитних позицій серед ресурсів для проведення посівної та отримання якісного врожаю. Про це зазначає керівник ФГ «Агрофірма Базис» (5 тис. га у Черкаській області) Володимир Осадчий, пише УНІАН. «Ми... Подробнее
 Стручков
В Україні практично відсутнє власне виробництво ЗЗР. Попит на цю продукцію задовольняється завдяки імпорту. Економічна криза спричинила збільшення фальсифікату засобів захисту рослин. 

1
0