Спецвозможности
Новости

ДП «Амазоне-Україна» відновлює планове постачання техніки та надає усю можливу підтримку партнерам

21.04.2022
443
ДП «Амазоне-Україна» відновлює планове постачання техніки та надає усю можливу підтримку партнерам фото, иллюстрация

Вже наприкінці березня компанія «Амазоне-Україна» розпочала поступове відновлення планового постачання техніки до України, аби виконати свої зобов’язання перед партнерами та забезпечити агровиробників до посівної усім необхідним.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз компанії.

Водночас компанія продовжує активно допомагати ЗСУ та адресною допомогою пересленцям та українцям в окупації.

«Від початку посівної кампанії ми, у межах наших можливостей, намагаємось відновити усі процеси, особливо — постачання техніки та запчастин до України, так і налагодити діяльність всередині компанії, — розповів Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна. — На жаль, ми не можемо забезпечити на 100 % запчастинами наших партнерів, все-таки є певні затримки з доставкою із заводу. Однак наш склад в Україні працює і все, що є в наявності, оперативно надсилаємо нашим дилерам».

Крім того, для оперативного вирішення питань щодо налаштування техніки та сервісної підтримки ДП «Амазоне-Україна» відкрила для клієнтів та партнерів гарячу телефонну лінію: + 38 (050) 390 16 50.

«Запрошуємо усіх, хто потребує консультації з експлуатації, налаштування техніки чи інших критично важливих питань, — звертатись за цим номером телефону. Наші сервісні спеціалісти намагатимуться якомога оперативно допомогти», — зазначив Дмитро Давиденко.

Колектив ДП «Амазоне-Україна» за підтримки німецьких колег продовжує займатись волонтерською діяльністю, допомагаючи Збройним Силам України, а також переселенцям та людям, що перебувають на окупованих територіях, надаючи адресну підтримку.

Интервью
Несколько месяцев назад ассоциацию «Укрсадпром» возглавил кандидат с.-х. наук Александр Матвиец, который ранее был заместителем председателя ассоциации, позже Председателем Ревизионной комиссии. На днях сайт «Пропозиція» пообщался с ним об... Подробнее
Несколько месяцев назад компания «Финтех.Про» запустила уникальную платформу AgroАpp, которая помогает сельхозпроизводителям быстро получить финансирование без процентов и часто даже без залога. С сервисом уже сотрудничают лучшие банки... Подробнее

1
0