Щоденник Agritechnica-2017: день 1
Вчора, 12 листопада, запрацювала Agritechnica-2017 – найбільша європейська виставка сільгосптехніки, що проходить по непарних роках у німецькому Ганновері. Про масштаб виставки свідчить хоча б те, що вона розташувалась у 23 павільйонах.
У виставці беруть участь близько 2900 експонентів з 53 країн – від Німеччини аж до далекої Аргентини. Помітне місце займе й Україна. Адже, по-перше, наша країна представлена 17 учасниками: «Чернігівський ковальський завод», ПАТ «Завод Фрунзе», харківський підшипниковий завод «ХАРП», «Гідросила» з Кропивницького, «Бердянські жатки», Харківський завод зерноочисного обладнання, Карлівський машинобудівний завод, «Лозівські машини», «Лубнимаш», Мелітопольський завод автотракторних запчастин, одеський виробник обладнання для очистки й переробки зерна «Оліс», «Отіс Тарда» з м. Дніпра, «Полімершпагат», «Варіант Агро Буд». Крім того, своєю польською філією представлений «Завод Кобзаренка».
По-друге, наша країна згадується в назві одного з трьох розділів запланованої на 15 листопада конференції Ag Machinery International – «Україна, Росія й Китай – Потенціал великомасштабного землеробства». По-третє, 14 листопада відбудеться спеціальна конференція, присвячена нашій країні – «Потенціал сільського господарства України – Бачення українського АПК».
Перші два дні роботи виставки – 12 і 13 листопада – так звані спеціальні дні, коли виставка відкрита для обмеженого кола фахівців. Для всіх бажаючих Agritechnica-2017 відкриє свої двері 14 листопада.
Але учасники відкрили свої експозиції вже вчора. Новинок на виставці представлено безліч, тож propozitsiya.com спробує познайомити читачів хоча б з деякими:
Комбінований культиватор компанії Schmotzer;
Роликова борона Vario barrow австрійської компанії APV;
Система автоматичного водіння AutoTrac компанії John Deere.
Остання не є новинкою, але постійно вдосконалюється, тож з кожною виставкою демонструє все нові свої можливості. Наприклад, цього разу на стенді показують, як завдяки системі автоматичного водіння вдається прискорити рух сівалки по полю з 8 до 16 км/год без шкоди для процесу, адже навіть при збільшенні швидкості вдвічі увага і точність роботи бортового комп’ютера не послаблюється, на відміну від живого механізатора.