Спецвозможности
Новости

Corteva Agriscience забезпечила водопостачання та захист продовольчої безпеки в громаді на Полтавщині

09.02.2023
309
Corteva Agriscience забезпечила водопостачання та захист продовольчої безпеки в громаді на Полтавщині фото, иллюстрация

Щоб допомогти із забезпеченням продовольчої безпеки в громадах під час повномасштабної війни, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила ГО «Берегині Бутенківської ОТГ» грант на закупівлю генератора в рамках проєкту «Екстренне водопостачання», який дозволить забезпечити безперешкодний доступ до водопостачання для Білицької селищної громади, яка розташована в Полтавській області та об`єднує 27 сіл з населенням в майже 15 000 людей.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Генератор дозволить громаді не тільки мати доступ до води під час тривалих відключень електроенергії, але й дасть змогу безперешкодно працювати сільськогосподарським підприємствам, забезпечуючи продовольчу безпеку регіону. 

Полтавська область є одним з ключових сільськогосподарських регіонів України, де виробляється велика кількість аграрної продукції та розташовані великі підприємства галузі, зокрема сучасний насіннєвий завод Corteva Agriscience, який виготовляє насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®.

В останні роки через зміну клімату та тривалі посухи мешканці громади відчули суттєвий брак води в водоймах та колодязях. Всю необхідну воду для роботи сільськогосподарських підприємств громади отримували зі свердловин, з яких по водогонах розподіляли по селах. Тривалі відключення електроенергії позбавили їх цієї можливості. Придбаний за сприяння Corteva потужний генератор встановлено в приміщенні Білицької місцевої пожежної охорони, яка буде підключати його до 21 станцій, що дасть змогу наповнювати водонапірні башти водою, забезпечуючи подачу води при відсутності електрики. 

«Ми дуже вдячні Corteva Agriscience, яка відгукнулася на наше прохання про допомогу та сприяла придбанню необхідного обладнання, яке дозволить сільськогосподарським підприємствам безперешкодно працювати заради забезпечення регіону харчовою продукцією, збереження робочих місць для фермерів та підтримці продовольчої безпеки в селах громади та району, – говорить Катерина Скрильник, голова ГО «Берегині Бутенківської ОТГ».

«Розв’язана росією війна суттєво вплинула на стан продовольчої безпеки в Україні. Тому підтримка безперебійного виробництва аграрної продукції є вкрай важливим для забезпечення доступності продуктів харчування. Corteva багато зусиль приділяє підтримці розвитку фермерства та захисту продовольчої безпеки і розуміє, наскільки важливою є допомога локальним виробникам в селах, які забезпечують роботою та продуктами харчування свої громади. Тому ми радо підтримали проєкт у Білицькій громаді, оскільки безперешкодний доступ для води є однією з ключових запорук розвитку агровиробництва», – коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі, координаторка соціальних проєктів компанії. 

Интервью
Лановенко1
Садоводство относится к перспективным отраслям аграрного сектора. Интенсивные сады в сочетании с органическим садоводством увеличивают возможности экспорта продукции.  
В Нидерландах существует печальная поговорка: «Фермеру принадлежат только его жена и дети, все остальное на ферме принадлежит банку». То есть, банки понавыдавали всем фермерам вплоть до мельчайших

1
0