Спецможливості
Новини

Corteva Agriscience оголошує про отримання держреєстрації нового гербіциду Дівікстон™

20.11.2019
2907
Corteva Agriscience оголошує про отримання держреєстрації нового гербіциду Дівікстон™ фото, ілюстрація

Corteva Agriscience повідомила про державну реєстрацію в Україні нового гербіциду для захисту рису під торгівельною маркою Дівікстон™.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Новий препарат розроблено на основі інноваційної молекули Rinskor™ active. Це — активна речовина флорпірауксифен-бензил, що разом із іншою молекулою компанії — Arylex™ active — започаткували новий клас хімічних сполук — арілпіколінати, який в свою чергу входить до ауксинового механізму дії. Гербіциди на основі цієї молекули вже зареєстровані та показують відмінні результати у посівах рису в провідних країнах світу, та очікується отримання реєстрації в країнах Європейського союзу та СНД.

Дівікстон™ позиціонується як високоефективний післясходовий гербіцид з інноваційним та унікальним механізмом дії для контролю злакових, в тому числі резистентних, та основних болотних бур’янів у посівах рису. Препарат забезпечує покращений контроль особливо злакових бур’янів (видів курячого проса, проса рисового та рисовидного) в період їх активного росту, проявляє дуже швидкі симптоми дії та має розширене вікно застосування з високим рівнем безпечності для культури.

Rinskor™ active дозволяє кардинально змінити ситуацію щодо контролю найбільш проблемних, в т.ч. резистентних однорічних злакових бур’янів, проявляючи швидку листкову дію з характерними ознаками та високим рівнем селективності. Препаративна форма є сумісною із більшістю засобів захисту рослин, що використовуються у посівах рису. Період використання гербіциду Дівікстон™ — починаючи від фази 2х листків (BBCH 12) до фази ВВСН 45 (перед виходом волоті зі стебла), що дозволяє використовувати препарат, в тому числі двократно. Гербіцид дієвий за прохолодних умов та не має обмежень у сівозміні.

Препарат пропонується на ринок у рідкій високотехнологічній формуляції NeoEC™, з нормою використання 1,2 л/га та конкурентною вартістю захисту кожного гектару рису, що вирощується в Україні.

«Для Corteva Agriscience сезон 2020 року знову буде особливим. Його ми починаємо з черговою хвилею новинок ринку, отримавши в Україні реєстрації на препарати на основі молекул Rinskor™ active — гербіциду Дівікстон™, та Arylex™ active — гербіцидів Геліантекс™ для післясходового захисту посівів соняшнику, та Белкар™ — для захисту посівів ріпаку в осінній період, — сказав Сергій Бут, керівник відділу засобів захисту рослин Corteva Agriscience. — Сільськогосподарські підприємства, що вирощують рис в Херсонській та Одеській областях, з нетерпінням чекали реєстрації Дівікстон™, позаяк зросла проблема резистентності у злакових бур’янів, існуючі рішення втрачають ефективність, що призводить до скорочення площ під рисом в країні та зниженням бізнес інтересу до цієї культури. Дівікстон™ має кардинально покращити життя тих, хто відповідальний за чистоту рисових полів та успішність технології вирощування загалом. Дівікстон™ продемонстрував виключно ефективні результати на дослідних ділянках та демо-полігонах в Україні, і ми впевнені, що виробники рису матимуть змогу отримати суттєве покращення технології вирощування, додаткову гнучкість та впевненість, безпечність для культури та сівозміни, разом із високими результатами власне гербіцидної дії із Дівікстон™». 

Поставка та початок продажів гербіциду Дівікстон™ заплановано на період березень-квітень 2020 року.

Задля уникнення підробок Corteva Agriscience закликає фермерів та дистриб'юторів уникати будь-яких покупок продукції від неофіційних постачальників.

 

Ключові слова: Гербіцид, рис, Corteva

Інтерв'ю
Рейдерство – стихійний термін, що дослівно означає «недружнє захоплення активів». В аграрній сфері найчастіше використовуються підроблені документи, а часто — в купі із тупою грубою силою. Чому рейдерство набуло такого поширення в Україні... Подробнее
Справжні друзі пізнаються у біді, справжні ґрунтообробні агрегати — під час роботи у важких умовах   Зима і весна цього року порадували аграріїв більшості регіонів України рясними опадами. Є задатки щодо отримання високих урожаїв. Але… На... Подробнее

1
0