Corteva Agriscience інвестує в технології боротьби з підробками засобів захисту рослин
Corteva Agriscience впроваджує нову технологію в Європі, щоб допомогти захистити фермерів, навколишнє середовище та економіку від небезпеки, яку несуть підроблені засоби захисту рослин.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.
Захисні етикетки розміщуються на гербіцидах у Болгарії, Угорщині, Казахстані, Польщі, Сербії, Туреччині та Україні, а в найближчі роки інші країни також зможуть скористатися перевагами від цієї технології.
В Україні цього року наклейку з унікальним QR-кодом отримали такі гербіциди як Белкар®, Старане® Преміум, Паллас™, а також Слаш™ та Геліантекс™ на основі молекули Arylex™ Active. Крім того, низка інших препаратів надійде до України з новою системою захисту вже починаючи з січня 2024.
Скануючи QR-код за допомогою програми Scan4Check, фермери можуть перевірити оригінальність продукту та отримати впевненість у його справжності.
«Ми в Corteva Agriscience наполегливо працюємо над протидією торгівлі підробленими засобами захисту рослин, однією з провідних організованих злочинних діяльностей у світі. Оригінальні засоби захисту рослин підлягають суворому тестуванню та регулюванню, щоб переконатися у безпечності для фермерів і навколишнього середовища, натомість підроблені продукти взагалі не перевіряються і можуть бути дуже шкідливими. Вони не тільки заважають інноваціям, вони також є серйозною небезпекою для здоров’я людей, біорізноманіття та самого життя фермерів загалом.
Наклейки з QR-кодом забезпечують простий і безпечний спосіб для фермерів легко переконатися, що вони справді отримують технології та інновації, які пропонує в своїх продуктах Corteva Agriscience. Позитивна автентифікація може запевнити фермерів, що продукти, які вони використовують, безпечні та не завдадуть шкоди дикій природі чи навколишньому середовищу», – сказав Жан-Філіпп Ріффа, керівник відділу маркетингу Corteva Agriscience у регіоні EMEA.
Офіс інтелектуальної власності ЄС оцінює, що незаконні пестициди зараз становлять 14% європейського ринку, а Організація економічного співробітництва та розвитку оцінює глобальні доходи, пов’язані з торгівлею, в межах 6-10 мільярдів доларів.