Спецможливості
Новини

Чернігівщина стимулює трудове суперництво між аграріями

18.11.2016
1212
Чернігівщина стимулює трудове суперництво між аграріями фото, ілюстрація
За підсумками 9 місяців 2016 р. на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області індекс обсягу виробництва становив 103,3%

За підсумками 9 місяців 2016 р. на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області індекс обсягу виробництва становив 103,3%, повідомляє propozitsiya.com з посиланням на сайт облради.

Зокрема зазначається, що цьогоріч в Україні зібрано рекордні з багатьох позицій врожаї і аграрії Чернігівщини - із Бахмацького та Прилуцького районів, займають лідируючі позиції у цьому рейтингу.

За словами заступника голови обласної ради Арсена Дідура, сільське господарство є стабілізуючим фактором економіки області, і в регіоні розуміють, що трударям потрібно створювати гідні умови праці. Депутати облради затвердили значну кількість галузевих програм, спрямованих на підтримку і розвиток особистих селянських господарств, зокрема - органічного виробництва.

Крім того, обласні депутати схвалили низку звернень до керівництва держави щодо збереження спеціального режиму оподаткування для сільгоспвиробників, недопущення погіршення умов ведення бізнесу в аграрному секторі економіки тощо. Як підкреслив А.Дідура, наявність значного аграрного лобі серед депутатського корпусу є яскравим свідченням того, що проблеми галузі постійно перебувають під пильним оком представницького органу Чернігівщини.

Цікаво, що у регіоні активно підтримують трудове суперництво - як спосіб створення конкурентного середовища. Напередодні професійного свята працівників сільського господарства аграрії області були відзначені відзнаками облради та облдержадміністрації, а також пам'ятними дипломами переможців трудового суперництва у різних номінацій.

Інтерв'ю
Олена Березовська, президент громадської спілки «Органічна Україна»
Громадська Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» була створена у 2012 році. Її ініціаторами стали шість підприємств, що виробляли молоко, бакалію, овочі, чай та
Директор Інституту обліку і фінансів НААН України, академік НААН Валерій Жук
Після майже 20-річної перерви агрофірмам знову доводиться сплачувати податки на загальних засадах. Ясна річ, сільгоспвиробники не звикли до такого. От і стогнуть зараз сільські бухгалтери, бо і звітність значно ускладнилась, і податківці... Подробнее

1
0