Спецможливості
Новини

Через блокування роботи «Росток Холдинг» може втратити врожай на площі 22 тис. га

22.10.2018
872
Через блокування роботи «Росток Холдинг» може втратити врожай на площі 22 тис. га фото, ілюстрація

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» занепокоєна загрозою загибелі врожаю на третині площ, які знаходяться в обробітку, по причині блокування правоохоронними органами роботи підприємств групи. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

Наразі залишаються незібраними майже 17 тис. га кукурудзи, 4 тис. га сої, 1 тис. га соняшнику. «Ми виростили врожай, але його збір заблоковано через рейдерські дії по відношенню до компанії», — наголошує Голова Ради директорів «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Віктор Купавцев.

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» сподівається на адекватну реакцію влади у найближчі дні, тому що загибель врожаю — це не тільки втрата для окремо взятого аграрного підприємства, це — відсутність надходжень до бюджету, а також серйозні соціальні наслідки для Чернігівської та Сумської областей.

«Чи може українська влада, яка звертається до міжнародних структур за фінансовою допомогою, дозволити втратити врожай? Дозвольте аграріям нормально працювати — і ми наповнимо бюджет країни. Всім відомо, що аграрний сектор є одним із основних джерел наповнення як державного, так і регіональних бюджетів», — заявив Генеральний директор «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

Наразі працівники «РОСТОК-ХОЛДИНГ» та партнери компанії з тривогою спостерігають за розвитком ситуації навколо підприємств групи.

Нагадаємо: 8 жовтня правоохоронні органи зупинили роботу агрохолдингу через рішення райсуду Харківської області, який в якості запобіжного заходу застосував арешт активів, заборону збирати врожай і здійснювати продаж зерна.

17 жовтня працівники «РОСТОК-ХОЛДИНГ» провели пікетування Генеральної прокуратури та Адміністрації Президента. Група передала звернення до Президента Петра Порошенка з проханням втрутитися в ситуацію.

Інтерв'ю
Співзасновники компанії Андрій Марійчин та Олексій Голуб.
«НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» свою діяльність розпочав 12 років тому із надання послуг сушіння зерна на обладнанні відомих іноземних виробників. Особливістю роботи цієї компанії, її підходів до роботи, було використання в якості палива для отримання... Подробнее
Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Україні та Молдові
Nestlé в Україні активно співпрацює з місцевими постачальниками. За даними на кінець 2016 року, близько 70% компонентів для товарів компанія купує на місцевому локальному ринку.  Із 2007 року

1
0