Спецможливості
Новини

Cargill йде зі світового ринку цукру

02.04.2021
824
Cargill йде зі світового ринку цукру  фото, ілюстрація

Компанія Cargill заявила що йде зі світового бізнесу торгівлі цукром після того, як погодилася продати 50% частки в спільному підприємстві Alvean, найбільшому світовому трейдеру цукру, бразильській компанії Copersucar. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на reuters.com.

«Copersucar і Cargill повідомили, що досягли угоди про припинення партнерства в Alvean, при цьому бразильська компанія стає єдиним акціонером компанії, яка переробляє близько 12 млн т цукру на рік, або близько 20% світової торгівлі. Компанії відмовилися розкривати фінансові умови угоди, яка залежить від схвалення бразильського антимонопольного агентства CADE», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що продаж частки Alvean є частиною перегляду портфеля компанії Cargill. Компанія планує зосередитися на основній діяльності в сфері продовольства і сільського господарства, але буде продовжувати активну діяльність у сфері торгівлі певними товарами і буде продовжувати поставляти цукрові інгредієнти клієнтам, використовуючи існуючі підприємства в Бразилії, Мексиці і США. 

«Компанія Copersucar відкрита для оцінки можливостей додавання нового партнера в Alvean в майбутньому. Нас влаштовує ідея управління Alvean поодинці, але ми не будемо відмовлятися від можливості стратегічного партнерства, яке могло б зміцнити бізнес і підвищити його ефективність», — коментує джерело в Copersucar. 

Однак, за інформацією джерела, в даний час з жодною зі сторін не ведуться переговори про цю можливість. Слід додати, що компанія Copersucar відповідає за продаж цукру і етанолу, вироблених на десятках пов'язаних з ним заводів в Бразилії. Компанія також контролює американського трейдера етанолу і дистриб'ютора Eco-Energy.

Інтерв'ю
Валентина Болоховська, лауреат Державної премі України в галузі науки й техніки, один із засновників "БТУ-Центр"
«БТУ-Центр» — один із найвідоміших в Ук­раїні вітчиз­ня­них ви­роб­ників біологічних про­дук­тів для сільсько­го гос­по­дар­ст­ва. Ком­панія пра­цює з 1999 ро­ку, й звідтоді на ри­нок ви­ве­де­но чи
Загальновизнані стандарти безпеки якості харчових продуктів - це мова, якою розмовляють імпортери, міжнародні торговельні мережі і закупівельники. Україна поки що тільки на шляху формування культури