Спецможливості
Новини

Колишній моряк переїхав на Рівненщину та зайнявся сільським господарством

29.08.2021
690
Колишній моряк переїхав на Рівненщину та зайнявся сільським господарством фото, ілюстрація

Нідерландець Генрі Біренс колишній моряк. Раніше він ходив у рейси на великих суднах та за його словами, заробив достатньо грошей, щоб не працювати взагалі. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на investor-ua.com.

Проте, чоловік захотів спробувати щось нове та інвестував власні гроші у створення ферми в Україні. Разом із дружиною та донькою переїхав у село Яловичі на Рівненщині. Тут вони стали успішними фермерами, а їхня дочка вже планує стати агрономом.

«Чудовий доказ того, що українське село може бути прибутковим. Працюємо над тим, щоб подібних прикладів було більше, а мале і середнє фермерство розвивалося», — написав народний депутат Дмитро Соломчук.

Фермер розповів, що нині він вирощує майже 20 сортів картоплі. Серед його замовників — фермери та виробники чипсів. Займатися господарством йому допомагає дружина Любов, з якою він познайомився в Нідерландах 20 років тому. 

До того ж Генрі радить українцям не поспішати продавати свою землю після відкриття ринку землі, а здавати її в оренду.

Чоловік вважає, що держава повинна підтримати малих фермерів вигідними кредитами. Він впевнений, що якби банки видавали фермерам кредити мінімум на 5 років і під невеликі відсотки, наприклад, 4-5-6%, то це було б справжнім успіхом.

Генрі Біренс зауважив, що в Голландії набагато менше можливостей для малих фермерів. За його словами все, що він зробив в Україні, неможливо було б зробити у Нідерландах. Бо там потрібно мати великі гроші, щоб розпочати власну справу.

Інтерв'ю
Протягом останніх років соняшник в Україні — одна з найбільш рентабельних культур, яка для багатьох аграріїв є запорукою економічного добробуту. Саме тому Україна — один із найбільших виробників соняшнику та провідний експортер... Подробнее
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее

1
0