Спецвозможности
Новости

БТУ-ЦЕНТР продовжує працювати під час війни

17.03.2022
212
БТУ-ЦЕНТР продовжує працювати під час війни фото, иллюстрация
24 лютого 2022 року росія підступно почала військові дії проти України та продовжує здійснювати геноцид Українського Народу. Частина агропідприємств перебувають під окупацією, для інших – з різних причин старт посівної кампанії неможливий або ускладнений. 
 
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз БТУ-ЦЕНТР.
 
Але Україна має бути з хлібом! Тому компанія БТУ-ЦЕНТР продовжує працювати під час війни та пропонує рішення для запуску посівної компанії та подальшого живлення та захисту у складних умовах. 
 
АСОРТИМЕНТ
Економимо на добривах – РК-мобілізатор Граундфікс
У ситуації дефіциту добрив потрібно максимально раціонально підійти до стартового живлення. РК-мобілізатор Граундфікс – флагман БТУ-ЦЕНТР, який підвищує засвоєння NPK з грунту та мінеральних добрив. Це можливо завдяки комплексу мікроорганізмів, які здатні з нерозчинних сполук переводити фосфор і калій у легкодоступні для рослин форми, а також фіксувати азот з атмосфери та робити доступним для рослини.
 
Бобові працюють з інокулянтами БТУ-ЦЕНТР
У лінійці БТУ-ЦЕНТР аж 5 інокулянтів під різні умови та потреби (рідка/торфова форма, завчасна обробка насіння – до 30 днів, додаткова фосформобілізація та ін.), аграрії можуть отримати у середньому +3,5 ц/га прибавки до врожайності. Більше про інокулянти БТУ-ЦЕНТР – дослідження, прибавки відгуки.
 
Компенсуємо брак живлення
Азотофіт – додаткове джерело азоту. Біостимулятор ефективно фіксує молекулярний азот з повітря та збагачує ним ґрунт до 60 кг/га (у середньому – 20 кг/га), синтезує стимулюючі ріст речовини, покращує схожість насіння, стимулює розвиток кореневої системи, підвищує стійкість рослин до стресів. 
Гуміфренд – комплексний гумат з фунгіцидними властивостями, підсилений мікроелементами. У ситуації з нестачою мікроелементів на ринку Гуміфренд – потужна підтримка для росту та розвитку рослин, укріплення їх імунітету та, як наслідок, більш стійкої реакції на стресові чинники. 
 
Зменшуйте витрати «хімії» та контролюйте поширення хвороб
Склероцид – безальтернативний біофунгіцид проти збудників білої гнилі. Численні польові дослідження демонструють високу технічну ефективність (83-100%) Склероциду проти поширення та розвитку як склеротиніозу, так і збудників інших хвороб, що прогресують у період вегетації - альтернаріозу, септоріозу, сірої гнилі, фомозу, фомопсису, фузаріозу та ін. 
 
Також пропонуємо перевірені високоефективні біофунгіциди Фітохелп, Фітоцид, Мікохелп проти збудників грибних і бактеріальних хвороб. 
 
Пакетні пропозиції
Враховуючи непрогнозованість розвитку політичної ситуації та, як наслідок, стабільності логістики, рекомендуємо розглянути аграріям пакетні пропозиції, що передбачають комплексні набори препаратів для обробки насіння, захисту та живлення від українського виробника БТУ-ЦЕНТР. Деталі щодо пакетних пропозицій дізнавайтеся у вашого регіонального представника.
 
БТУ-ЦЕНТР не змінює ціни. Більш того, 5 грн з кожного проданого літра ми беремо зобов’язання витратити у підтримку Збройних сил України і центрів гуманітарної допомоги. 
 
Оплата здійснюється:
  • Безготівковим розрахунком для юридичних осіб
  • При отриманні у відділенні Нова пошта
  • Іншими способами
Замовлення, які були оформлені по передплаті, залишаються актуальними та будуть виконані згідно домовленостей, якщо агропідприємство знаходиться на підконтрольній Україні території. Якщо агропідприємство розташоване на окупованій території, то замовлення «заморожується» - послуги будуть надані після закінчення військових дій.
 
Умови оплати – гнучкі. Порядок оплати оговорюється в індивідуальному порядку.
 
Доставка здійснюється трьома шляхами:
  1.  Самовивіз з виробництва БТУ-ЦЕНТР у м. Ладижин, Вінницька обл. Для замовлення будь-якого обсягу.
  2.  Доставка Новою поштою в пункти видачі, активні під час військових дій.
  3. Доставка власним транспортом БТУ-ЦЕНТР за домовленістю по підконтрольній Україні території. Обговорюється в індивідуальному порядку. Час доставки залежить від формування комбінованих вантажів та інших обставин.
З переліком контактних осіб у вашому регіоні ви можете ознайомитися за посиланням.

Интервью
Игорь Чечетко, директор компании HZPC Ukraine
После того, как заработало соглашение о свободной торговле с ЕС, ряд украинских сельхозпроизводителей попытались выйти на европейский рынок. Стало понятно, что продукция, которая продается в свежем
Марина Чулаєвська, старший тренер Association4U
Сейчас Украина на пути имплементации Соглашения об ассоциации с Европейским союзом - документа, определяющего план реформ на ближайшие 10 лет. Это соглашение - большой рамочный документ, касающийся

1
0