Спецможливості
Новини

Блокада на кордоні: тисячі вантажівок продовжують стояти в чергах

03.01.2024
454
Блокада на кордоні: тисячі вантажівок продовжують стояти в чергах фото, ілюстрація

На межі між Україною та Польщею ситуація залишається складною: за словами речника Держприкордонслужби, Андрія Демченка, приблизно три тисячі вантажівок очікують у чергах через блокування трьох пунктів пропуску.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrinform.

«Продовжується блокування напрямків пунктів пропуску «Рава-Руська - Гребенне», «Краківець-Корчова», «Ягодин-Дорогуськ». За інформацією польських прикордонників, станом на ранок, 1620 вантажівок стоять у чергах на цих трьох напрямках в бік України, найбільше - навпроти пунктів пропуску «Ягодин» та «Рава-Руська», – сказав речник.

Хоча 24 грудня було розблоковано рух на одному з напрямків, а саме на пункті пропуску «Шегині - Медика», але черги залишаються: понад 1200 вантажівок все ще стоять у чергах.

Демченко також зауважив, що на інших ділянках кордону рух для вантажівок не блокується. Однак через дії на території Польщі водії та перевізники шукають альтернативні маршрути, що призводить до збільшення руху вантажівок за іншими напрямками та, як наслідок, до збільшення черг.

Станом на вчора, на кордоні зі Словаччиною в бік України на напрямку пункту пропуску «Ужгород» очікувало проїзду 200 вантажівок.

Угорщина повідомляє про відсутність черг.

З Румунією, станом на вчора, в бік України на напрямку пункту пропуску «Порубне» очікували на проїзд 420 вантажівок.

Нагадаємо, що 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок поблизу трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: «Корчова – Краківець», «Гребенне - Рава-Руська», «Дорогуськ – Ягодин». Однією з основних вимог є повернення практики дозволів для українських перевізників, яка була скасована угодою з Євросоюзом до 30 червня 2024 року.

Інтерв'ю
У квітні 2020 року в компанії CLAAS відбулися кадрові перестановки. Гельмут Клаас, її багаторічний керівник та ідейний натхненник, під керівництвом якого концерн CLAAS став саме тією компанією, яку сьогодні знають на всіх континентах,... Подробнее
Щороку дистриб’юторам українського аграрного ринку стає дедалі важче працювати. Вони вимушені переглядати своє ставлення до процесу дистриб’юції, трансформуватися із просто продавців матеріально-технічних цінностей (МТЦ) у постачальників... Подробнее

1
0