Спецможливості
Новини

Бізнес хоче більше платити податків у бюджет, - ПАТ «Миронівський ЗВКК»

24.01.2017
1662
Бізнес хоче більше платити податків у бюджет, - ПАТ «Миронівський ЗВКК» фото, ілюстрація
О.Жукотанський: «Одна людина зламати хребет «вертикалі» чиновників не може, а Федерація – може спробувати, і довести «хто кому Рабинович»

Реальний сектор не чекає подачок від влади. Він щодня «спину гне», щоби завтра прогодувати себе і країну. Потрібно йому хоч трохи полегшувати ярмо і не забирати з ясел сіно. Бізнес хоче більше платити податків у бюджет, щоб було більше що розподіляти. Але натомість чекає рівноправного діалогу від влади. Таку позицію висловив голова правління ПАТ «Миронівський ЗВКК» Олександр Жукотанський в інтерв'ю agropolit.com, пише propozitsiya.com.

Експерт підкреслив, що влада повинна рахуватися із бізнесом, і навпаки – це замкнуте коло. Бізнес створює всі умови, які дозволяють людям при владі бути значимими в очах населення. Влада ж є лише розпорядниками коштів у середовищі, яке реально створив бізнес, тобто й ті люди, які входять до Федерації роботодавців. Що більше бізнес сплатить податків до бюджету - то більше буде у влади можливостей створювати соціальні блага для населення.

«Все, що ми просимо, – дайте нормальні умови роботи бізнесу. Зараз цих можливостей «згори» давати не хочуть, бо багато чиновників звикли жити за рахунок «кривих схем» і «відкатів». Одна людина зламати хребет цій «вертикалі» не може, а Федерація – може спробувати і довести «хто кому Рабинович», - впевнений експерт.

О.Жукотанський додав, що існує група людей у владі, яку «тисне жаба», і вони займаються пропагандою, що гроші у бізнесменів взялися невідомо звідки. «А все відомо. Розум, помножений на щоденну працю, – це й дає додаткові робочі місця і прибутки», - зазначив бізнесмен.

На питання, чому погодився очолити Київське відділення Федерації роботодавців України, О.Жукотанський відповів, що це не політика, а логічна реалістична необхідність. «Мета – бізнесове середовище, економіка. У мене є стійкі особистісні постулати, за якими живу та керуюся. Я не перший рік працюю у бізнесі, тому прекрасно розумію, як він створювався, які виникають труднощі, що за ним не просто гарна картинка і заводи, а люди, які щодня працюють, створюють додатковий ВВП країни й загалом її благополуччя. Бізнес – це не дійна корова, він теж хоче нормально розвиватися і жити за зрозумілими правилами», - пояснив О.Жукотанський.

На його думку, щоби вистояти і розвиватися далі, більшості бізнесменів зрозуміло, що потрібно навчитися цивілізовано разом з іншими підприємцями відстоювати свою точку зору у діалозі із владою. Механізм ФРУ дозволяє це робити.

Інтерв'ю
Німець Дітріх Трайс уже 20 років живе й працює в Україні. За цей час він привів у країну інвесторів, які вклали сюди десятки мільйонів доларів. Останніми роками пан Дітріх працював директором агрофірми спочатку у одного, потім у іншого з... Подробнее
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее

1
0