Спецвозможности
Новости

Бізнес директор BEDNAR FMT відвідав Україну

13.05.2022
449
Бізнес директор BEDNAR FMT відвідав Україну фото, иллюстрация

Цього тижня Ян Беднар, бізнес директор компанії BEDNAR FMT, відвідав Україну та зустрівся з українськими дилерами — ТОВ «Компанія ЛАН», Агроресурс, НФМ АГРО та Тайтен Машинері Україна, для обговорення актуальної ситуації на ринку України в умовах війни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BEDNAR FMT.

Також Ян Беднар сподівається, що міжнародна спільнота зробить все можливе, щоб розблокувати Чорне море для експортування українського зерна, адже на сьогоднішній день це одна з найбільших проблем для аграріїв. 

«Добрий день. Я зараз біля кордону з Польщею. Ось там українсько-польський кордон. Я знаходжуся на території України.

Протягом останніх декількох днів я був у діловій поїздці Україною. Я б навіть сказав, це більше була поїздка для розуміння, що відбувається в Україні зараз.

Я проїхав з Західної до Центральної частини країни. Основною метою мого візиту було зустрітися з моїми бізнес партнерами, моїми українськими друзями, поговорити з аграріями та дізнатися більше про ситуацію.

Я можу сказати чесно, я дізнався багато. Це була дуже емоційна поїздка, тому що це не легко жити тут зараз. 

Минулої ночі я зупинився в готелі. Було багато повітряних тривог. Це було щось нове в моєму житті. Це не хороші відчуття. 

Я тільки можу уявити, як люди живуть з цими відчуттями та сиренами постійно, кожної ночі. Це реально важко.

Ви знаєте, що ми працюємо в аграрному бізнесі. Я займаюся цим вже 15 років. І ця ситуація в Україні для мене щось дуже, дуже нове.

Найбільша проблема в Україні це звичайно війна. Але, говорячи про сільське господарство, треба зазначити, що українські фермери наразі в дуже складній ситуації. 

Головна проблема, з якою вони зіткнулися, це неможливість експорту зерна. Чорне море заблоковано, тож вони в доволі складній ситуації.

Я дуже сподіваюся, що міжнародна спільнота, ЄС, США і інші, зможуть відкрити Чорне море і дати українським аграріям можливість експортувати їх врожай. 

Це питання важливе не тільки для України, це питання важливе для всього світу.

Закінчуючи, я б хотів виразити велику подяку моїй українській команді за їх чудову роботу в BEDNAR FMT в цей важкий час. Я також вважаю, що вони виконують гарну роботу для українських дилерів та аграріїв.

Тож, сподіваюсь кращі часи вже не за горами. 

До наступної зустрічі в Україні!»

Ключевые слова: Bednar fmt, Україна

Интервью
Ведущий украинский производитель СЗР и удобрений - компания "UKRAVIT" - подводит итоги уходящего года. Несмотря на все неожиданности и трудности, "UKRAVIT" продолжил свой рост. Расширялись сеть торговых представительств и ассортимент... Подробнее
В развитых странах агрострахование уже давно применяется как эффективный инструмент развития агробизнеса, в Украине страхование рисков сельского хозяйства все еще находится на стадии развития. Что

1
0