Спецможливості
Новини

Автомобілі на паливі з біомаси – вже в 2020р.

06.10.2016
1338
Автомобілі на паливі з біомаси – вже в 2020р. фото, ілюстрація

Промисловці планують до 2020 р. збільшити частку автомобільного палива з біомаси до 15%.

Про це повідомляє latifundist.com 

Таким прогнозом міжнародних організацій поділився під час III Міжнародної конференції “Енергоефективність в промисловості, АПК і ЖКГ” виконавчий директор холдингу HTI (Human Transparency Innovation) Олександр Матюшок.

4 жовтня на конференцію в Києві прибулj понад 300 найбільш релевантних національних і міжнародних партнерів. Захід, в тому числі, відвідали представники компаній "Сварог Вест Груп", "Астарта-Київ", "Кун-Україна", УКАБ, Burmeister & Wain Energy (Данія ), ЄБРР, "Укрексімбанк", а також юридичні фірми "ILF", "JEANTET" та ін. На конференції учасники, серед інших питань, обговорили питання стану енергоефективності в Україні та світі, зміни в законодавстві, інноваційні рішення в АПК.

Олександр Матюшок зазначив, що українці стали членами Асоціації з енергоефективності та енергозбереження, адже усвідомлюють той факт, що за останні десятиліття у світі питання енергоефективності виходить чи не на перший план серед державних програм розвитку прогресивних країн. За прогнозами міжнародних організацій, вже в 2020 р. 15% автомобільного палива будуть виробляти з біомаси, а Рада Європи поставила за мету до 2030 р. перевести близько 30% енергоспоживання на біопаливо.

Головний чинником, який гальмує розвиток відновлення енергетики з біомаси Матюшок називає субсидію на теплову енергію, отриману з природного газу, та обмеження тарифів на теплову енергію, отриману з біомаси.

Виконавчий директор HTI додав, що скасування податку на прибуток для виробників електроенергії з відновлюваних джерел енергії, скасування ПДВ з операцій з продажу біопалива, відмова від перегляду "зелених тарифів" та введення акцизів на виробництво рідкого біопалива — все це створює труднощі для тих, хто займається питаннями енергоефективності в країні.

Інтерв'ю
Український агрокомплекс відзначає експортна орієнтованість. Тому логістична складова для аграріїв має не менше значення, ніж власно агровиробництво. Зокрема, протягом врожайного минулого року обсяги перевалки зерна в українських портах... Подробнее
Николай Сафонов
Потенціал зростання органічного сегменту великий, його частка може досягти 5-10%. Тоді як поки що в Україні на нього припадає це менше 0,1% від загального споживання продуктів харчування. І статися це може в найближчі 5-10 років. Багато що... Подробнее

1
0