Спецможливості
Новини

Агролайфхак: вдосконалити плуг і заощадити $50 тисяч

18.04.2017
2216
Агролайфхак: вдосконалити плуг і заощадити $50 тисяч фото, ілюстрація
Господарство Групи компаній "ТАК", удосконаливши свій чизельний плуг, позбулося проблем і заощадило на покупці нового агрегату за $50 тисяч

Господарство Групи компаній "ТАК", удосконаливши свій чизельний плуг, позбулося проблем і заощадило на покупці нового агрегату за $50 тис. Про досвід розповів виконавчий директор відділення № 1 ГК "ТАК" Валерій Касяненко (Тетіївський район Київської області), пише propozitsiya.com з посиланням на agroportal.ua.

За його словами, на плузі, який вже давно використовували, інженери зняли долота та замінили їх лапами. Таким культиватором працювали після сої восени, коли плуг не ліз в землю, а вологи практично не було. Неможливо було увійти і розпушувачем, розрахованим на велику глибину, і посів ускладнювався. "Завдяки вдосконаленню прекрасно спрацювали на 35 см. Змогли зірвати плужную підошву, налагодити рух вологи, повітря, поживних речовин", - стверджує В. Касяненко.

Також в господарстві збираються використовувати цей агрегат для внесення добрив: переобладнають бочкою, виконають розводку зі шлангів, труб, підготують дозатори - тобто, зроблять кроки до точного землеробства.

Техніку в господарстві використовують в повній мірі, щоб не простоювала, охоче допомагають сусідам. "Наша мета - не просто збільшення врожаю. Ми хочемо отримувати його при мінімальних витратах. Тому оптимально підбираємо насіння і засоби захисту. У всьому повинен бути баланс", - констатує виконавчий директор відділення № 1 ГК "ТАК".

Ще одна "фішка" в господарстві - використання десятка тисяч тонн курячого посліду. "Паралельно досліджуємо, як зробити його внесення більш оптимальним. Плануємо застосовувати аератор. Будемо просушувати, готувати компост, додавати відповідні бактерії, відходи пшениці, соняшнику, дефекат з цукрових заводів і навіть мул з місцевих ставків, які дуже замулені. Все це робимо на підставі ретельних розрахунків, зокрема, щодо необхідного вмісту азоту", - розповів В. Касяненко.

Ключові слова: АПК, сельхозтехника, плуг

Інтерв'ю
Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) офіційно працює в Україні з лютого 2016 року. Служба була утворена відповідно до постанови КМУ від
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Нещодавно в Києві пройшла виставка «АгроВесна-2019», в якій взяв участь провідний вітчизняний виробник біопрепаратів — група компаній «БІОНОРМА». Про масштаби участі у виставці, її результати та також про те, що викликало найбільший... Подробнее

1
0