Спецможливості
Новини

Агролайфхак: підвищення якості обробки пестицидами та зрошення по-ізраїльськи

29.05.2017
2298
Агролайфхак: підвищення якості обробки пестицидами та зрошення по-ізраїльськи фото, ілюстрація
Ізраїльські фахівці обстежили українські поля та надали низку рекомендацій стосовно підвищення якості обробки пестицидами і впровадження зрошення

Ізраїльські фахівці обстежили українські поля та надали низку рекомендацій стосовно підвищення якості обробки пестицидами і впровадження зрошення, пише propozitsiya.com з посиланням на infoindustria.com.ua.

Зокрема, фахівець Міністерства сільського господарства Ізраїлю з механізації і технологій Борис Бордман нагадав, що під час обприскування рослина абсорбує тільки 3% розчину, а якщо обприскування проводиться непрофесійно, то рослина не отримує нічого. При проведенні обприскування потрібно враховувати рівень відносної вологості, температуру і швидкість вітру, а також розмір краплі. Так, великі краплі ефективні при боротьбі з бур’янами, а маленькі - проти грибкових захворювань.

Що стосується крапельного поливу, фахівці зазначають, що принципово подати воду і поживні речовини саме на кореневу систему. Отже, трубка повинна проходити поряд з рослиною, а не між рядами. 

Так, фахівці великої плодоовочевої компанії «Владам» за рекомендацією ізраїльських фахівців змінили розташування крапельної трубки. Крім того, встановили нові форсунки на обприскувач, що дуже важливо для якісного захисту рослин. Цього сезону рослини компанії будуть більш захищені, а «Владам» розраховує отримати більш високий урожай.

У селі Широке Скадовського району виробники огірків кілька тижнів марно боролися з попелицею. Фахівець із захисту рослин Міністерства сільського господарства Ізраїлю Світлана Добриніна під час відвідування господарства вивчила шкідника за допомогою лупи і визначила, що рослини вражені не попелицею, а кліщами. Маючи такий доступний прилад як лупа, можна точно визначити ворога й обробити рослини вірно підібраним препаратом.
У гонитві за великими врожаями наші фермери часто при посадці не дотримуються нормативних відстаней між рядами, тому замість врожаю отримують проблеми. Через слабку вентиляцію повітря збільшується ризик захворювань рослин, з’являються додаткові витрати на засоби їх захисту.

Інтерв'ю
Ольга Вергелес, менеджер проекту CUTIS
Верховна Рада України 14 березня ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Тепер, щоб угода набрала чинності, її має підписати президент України, а також остаточно ратифікувати Сенат і
У середині грудня офіційно було повідомлено про створення нової громадської організації — «Всеукраїнського аграрного форуму», метою якої є об’єднання  всіх сільськогосподарських організацій задля спільної продуктивної роботи й ефективної... Подробнее

1
0