Спецвозможности
Новости

Аграрії Дніпропетровщини безкоштовно отримали насіння озимого ріпаку

15.08.2022
316
Аграрії Дніпропетровщини безкоштовно отримали насіння озимого ріпаку фото, иллюстрация

Майже півсотні малих та середніх сільгосппідприємств Дніпропетровщини отримали понад півтори тонни насіння озимого ріпаку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Голос України».

Насіння, як гуманітарну допомогу, надала міжнародна компанія за сприяння Мінагрополітики та департаменту економічного розвитку ОВА.

«Отримали якісний насіннєвий матеріал, який стане гарною підмогою для фермерів. Посіяти озимий ріпак аграрії мають до початку осені. Тоді вже влітку наступного року збиратимуть урожай», — розповів голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський.

Кожне з господарств обробляє до ста гектарів землі. Аграрії зазначають, що працюють з цією компанією-виробником не перший рік і якістю насіння задоволені.

Интервью
Андрій Кожухар, генеральний директор компанії «Самміт-Агро Юкрейн»
Аграрне життя нашої країни, як і будь-яке життя, дуже насичене та наповнене різними подіями. Цей рік виявився драматичним, але в той же час військові події стали каталізатором потужних бізнес-процесів, відкрили надздібності аграрних... Подробнее
Государственная служба по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей (Госпродпотребслужба) официально работает в Украине с февраля 2016 года. Служба была образована в соответствии с

1
0