Спецможливості
Новини

На ринок виходить Стеллар Плюс – удосконалений гербіцид Стеллар

07.11.2019
1507
На ринок виходить Стеллар Плюс – удосконалений гербіцид Стеллар фото, ілюстрація
  • Нова формуляція Стеллар® Плюс містить всі необхідні складники, зокрема, вбудований ад’ювант
  • Стеллар® Плюс ще ефективніше контролює однорічні та багаторічні злакові і дводольні бур’яни (ваточник сирійський, амброзія полинолиста, куряче просо, падалиця соняшника)

BASF випускає на ринок удосконалений гербіцид для кукурудзи Стеллар® Плюс. Завдяки комбінації двох діючих речовин, топрамезону та дикамби, препарат здатен контролювати розвиток надзвичайно злісного бур’яну ваточника сирійського. У результаті аграрій отримує швидкий візуальний ефект та захист від бур’янів до кінця сезону. Стеллар® Плюс — це покращена версія популярного препарату Стеллар®, та наступний етап еволюції продукту. Про це пише propozitsiya.com.

Завдяки прилипачу в складі препарату, він добре тримається на рослині та ефективно проникає всередину бур’яна. Це посилює дію гербіциду навіть за несприятливих умов, маючи кращу стійкість до змивання. Головна діюча речовина у складі Стеллар® Плюс, топрамезон, має виражену грунтову дію, що дає змогу тримати посіви у чистоті протягом усього сезону. Інша діюча речовина, дикамба, знищує понад 200 видів бур’янів. При цьому відбувається блокування фотосинтезу та руйнування їхньої гормональної системи. У результаті — бур’яни гинуть через нестачу поживних речовин та сильний гормональний дисбаланс.

«Стеллар® Плюс — це покращена версія знайомого всім українським аграріям Стеллар®. Завдяки допоміжному прилипачу в складі, він стане надефективним самостійним рішенням для захисту посівів», — коментує Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Завдяки покращеній формуляції Стеллар® Плюс став максимально зручним у використанні. Його не потрібно додатково змішувати з прилипачем чи розраховувати обсяги й концентрацію суміші. Він уже готовий до використання. Відтак аграрії можуть зменшити витрати на логістику й збільшити продуктивність обприскувача.

Інтерв'ю
Заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААНУ Олександр Ярещенко
Чимало аграріїв шукає щось, на чому можна було б заробити великі гроші. Частина з них з цією метою шукає щось таке, чим би ще мало хто займався, принаймні в промисловому масштабі. Тож інтерес значної частини аграрної громадськості був... Подробнее
Николай Сафонов
Потенціал зростання органічного сегменту великий, його частка може досягти 5-10%. Тоді як поки що в Україні на нього припадає це менше 0,1% від загального споживання продуктів харчування. І статися це може в найближчі 5-10 років. Багато що... Подробнее

1
0