Спецможливості
Новини

LOZOVA MACHINERY проводять польові випробування нового агрегату

09.04.2021
683
LOZOVA MACHINERY проводять польові випробування нового агрегату фото, ілюстрація

У березні на потужностях Миколаївського національного аграрного університету стартували польові випробування новинки LOZOVA MACHINERY — дискової борони DUCAT UVT. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Новий агрегат розроблений спеціально для вертикального стерньового обробітку грунту за мінімальною технологією verti-till. Основне завдання знаряддя — ультраповерхневий обробіток стерні з метою закриття вологи і провокування росту падалиці, передпосівна підготовка під сівбу озимих культур.

Машина створена на базі класичної дискової борони ДУКАТ, конструкція рами повністю адаптована до нових робочих органів — дисків з хвилястою структурою. Знаряддя забезпечене двома рядами таких агресивних дисків. Опціонально в якості третього ряду може бути доданий рубаючий ножовий планчастий коток з установленими по діагоналі ножами на ресорній підвісці.

Певний порядок монтажу робочих органів, розташованих на відстані 100 мм один від одного, запобігає їх забиванню. Глибина обробітку DUCAT UVT становить 2–10 см, ширина захвату 6,6 метрів, крок розстановки дисків — 100 мм.

Як і вся лінійка техніки LOZOVA MACHINERY, підшипникові вузли дисків і котків DUCAT UVT повністю необслуговувані.

Випробування тривають і триватимуть протягом літа, в тому числі і після збирання врожаю.

З огляду на зрослу потребу в щадному і більш дбайливому ставленні до родючих грунтів актуальність verti-till в останні роки тільки зростає. Технологія спрямована на збереження природного потенціалу ґрунту, поліпшення його водо- і повітропроникності, підвищення врожайності.

Інтерв'ю
На українських полях овочевих культур вирощується значно менше, ніж зернових, але і за такої ситуації країна забезпечена смачною і вітамінною продукцією. Хоча тенденції змінюються. Так, внаслідок повномасштабної війни у 2022 році, за... Подробнее
клубника
Ринок ІТ-рішень для сільського господарства у світі сягає $400 млрд. Застосування ІТ-технологій значно збільшує продуктивність аграрного виробництва.  

1
0