Спецможливості
Техніка та обладнання

Компанія Claas відкрила новий центр з розробки електроніки

06.10.2017
1865
Компанія Claas відкрила новий центр з розробки електроніки фото, ілюстрація
6 жовтня компанія Claas відкрила новий центр з розробки електроніки в німецькому місті Діссен (земля Нижня Саксонія)

6 жовтня компанія Claas відкрила новий центр з розробки електроніки в німецькому місті Діссен (земля Нижня Саксонія). Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

«Це наш новий крок на шляху до цифрового майбутнього, оскільки електронні допоміжні системи, програмне забезпечення та технології зв’язку стають усе важливішими для сільського господарства», — так охарактеризував подію Томак Бьокк, член Ради директорів компанії, який відповідає за технологічні розробки.

В новому центрі, що входитиме до складу підрозділу «Claas E-Systems», працюватиме більше 170 програмістів, інженерів та інших фахівців, які розроблятимуть рішення, що дадуть змогу поєднати різні машини в мережу, аби допомогти фермерам керувати їхніми господарствами ще ефективніше. Серед подібних рішень будуть прилади контролю, електроніка, термінали, системи камер спостереження, системи автоматичної навігації та інші інноваційні продукти.

«Теорія й практика тут ітимуть поруч. На додаток до сучасних робочих місць та лабораторій тут буде майстерня та полігон для польових випробувань наших рішень», — розповів керуючий директор Claas E-Systems Карстен Гофф.

В будівництво нового центру, який займає територію 5 га, вкладено не менше 10 млн євро. Розробками в галузі електроніки компанія Claas зайнялася ще в 1998 році, коли придбала компанію, що була одним з провідних розробників програмного забезпечення для сільського господарства.

Інтерв'ю
Провідний український виробник ЗЗР та добрив – компанія "UKRAVIT" – підбиває підсумки року, що добігає кінця. Попри всі несподіванки й негаразди, "UKRAVIT" продовжив своє зростання. Розширювалися мережа торгових представництв і асортимент... Подробнее
Останніми роками різко почастішали нотифікації на українське зерно — скарги від іноземних покупців на наявність у ньому карантинних організмів. Фахівці стверджують, що таку ціну Україна платить за існуючу схему поборів з експортерів, які... Подробнее

1
0