Спецвозможности
Новости

Гуртом краще і в бізнесі перемагати

05.06.2008
571
Гуртом краще і в бізнесі перемагати фото, иллюстрация

12 липня на Черкащині відбулася неординарна подія, епіцентрами якої стали Палац культури “Дружба народів”, що в обласному центрі, та поле поблизу села Руська поляна (Черкаський район). Цього дня тут можна було побачити велику кількість машин і автобусів з номерними знаками всіх регіонів України, а також сусідньої Молдови. Гостями події стали понад 500 представників комерційних структур, органів державного управління, виробничників, дистрибуторів, науковців, а приймали гостей компанія “Авентіс КропСайєнс Україна” і черкаська обласна державна адміністрація на чолі з її головою Влодимиром Лук’янцем. Отже, пропонуємо до уваги читачів “Пропозиції” детальний звіт про День поля компанії “Авентіс” на Черкаській землі.

Розпочався День поля з пленарної частини, яка відбулася у Палаці культури “Дружба народів” — найкращому палаці Черкас. З привітальним словом перед учасниками виступив голова Черкаської обласної держадміністрації Володимир Лук’янець. Володимир Лукич розповів про історію Шевченкового краю, його глибокі культурні та хліборобські традиції, повідомив про сучасний економічний стан Черкащини, роль аграрного сектора у розвиткові області й у підвищенні добробуту населення. Зокрема були названі такі вражаючі цифри: за останній рік приріст сільськогосподарської продукції в області становив 26%, а виробництва зерна — 40%. Такі високі темпи зростання пояснюються впровадженням у галузі нових прогресивних технологій. Розповісти про ці технології і мали намір господарі Дня поля.
Перед учасниками зібрання було зачитано телеграму від віце-прем’єра Леоніда Козаченка. Вітаючи колег-аграріїв, Леонід Петрович підкреслив, що компанія “Авентіс” зберегла віру в Україну і продовжувала інвестувати у тяжкі для аграрної галузі роки. У результаті було створено понад 400 робочих місць, розгорнуто виробництво в Україні препаратів у дрібній розфасовці.
“Так, “Авентіс” не пішла з ринку в тяжкі часи, — продовжив думку віце-прем’єра генеральний директор компанії доктор Дірк Раков, — і це вже є наша перемога. Нами було прийнято абсолютно правильне рішення: пережити всі дитячі хвороби й залишитися. І ось — ми стали на українському ринку лідерами, зміцнили та розширили свої позиції і хочемо залишатися тут надалі. Найголовніше для нас на сьогодні — не розширення кола партнерів, а якісне поглиблення партнерських зв’язків, бо у кінцевому підсумку через інновації, поради, технології, сервіс ми продаємо врожай.”
Говорячи про інвестування компанії “Авентіс” в українську економіку, неможливо залишити поза увагою розгорнуту протягом останнього року торговельну мережу “Зелений світ”. Магазини з такою вивіскою відвідали тисячі киян і жителів інших великих міст України, і майже всі з них стали покупцями. Адже на полицях “Зеленого світу” завжди у найширшому асортименті насіння овочевих і декоративних культур, оригінальні засоби захисту рослин і добрива у дрібній розфасовці, садово-городній реманент. А найбільше приваблює покупців те, що товару сумнівного походження тут не буває. Доктор Дірк Раков так охарактеризував цей інвестиційний проект: “Що таке система “Зелений світ”? Це “Авентіс” із його двадцятьма партнерами, які повірили в ідею та інвестували у неї зі свого боку. Ми спільно ризикнули, а тепер спільно збираємо плоди успіху.
v v v
Одразу по закінченні пленарної розпочалася друга — практична — половина Дня поля. Учасники переїхали до села Руська поляна та оглянули ділянки, на яких спеціалісти компанії “Авентіс” демонстрували результати, що їх можна досягти за повного додержання інтенсивних технологій. Око радували сильні, здорові, вільні від шкідників та бур’янів посіви пшениці, ячменю, ріпаку, кукурудзи, цукрових буряків, картоплі. На цих посівах відчувалася незрима присутність надійних захисників, якими є протруйники Реал і Космос, гербіциди Гроділ Ультра, Мерлін і Бетанал Прогрес ОФ, інсектициди Децис Форте і Регент. Незважаючи на спеку, гості з господарств і дослідних установ понад дві години оглядали ділянки, слухали пояснення спеціалістів, багато разів перепитували, нотували у блокноти, сперечалися між собою, знімали на відео — одне слово, інтерес до побаченого було виявлено надзвичайний. З огляду на цю обставину, обласна держадміністрація звернулася до керівництва компанії “Авентіс” із проханням не поспішати косити визрілі вже на демонстраційних ділянках пшеницю, ріпак і ячмінь: Володимир Лук’янець повідомив, що на ці ділянки буде запрошено всіх фермерів та інших сільгоспвиробників області для вивчення передового досвіду.

Интервью
Українська делегація на продовольчій виставці в Японії. Крайній праворуч - Юрій Луценко
Япония, как известно, - одна из самых богатых стран мира. При этом по количеству населения лишь немного уступает России. А еще очень ограничена в земельных ресурсах, поэтому большинством продуктов обеспечить себя не может. Это делает рынок... Подробнее
Оцалюк Олесь Анатольевич - директор ФХ «Фортуна Агро-Д», что в пгт Антонины Хмельницкой области. В обработке около 1500 га пашни и одни из лучших результатов для данной зоны выращивания сельхозкультур. Как это ему удается - он любезно... Подробнее

1
0