Спецможливості
Новини

Аграрний комітет відновить спецрежим для тваринництва

05.10.2016
938
Аграрний комітет відновить спецрежим для тваринництва фото, ілюстрація

На засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин заступник голови Олександр Бакуменко заявив про те, що Аграрний комітет підтримує законопроект про мінімальне соціальне зобов'язання.

Про це повідомляє Agravery.com  

За словами Бакуменка, в комітеті збирають підписи під законопроектом, який передбачає поновлення спецрежиму для тваринництва разом із введенням так званого мінімального соціального навантаження. Наразі законопроект ще не зареєстровано.

Однак, за словами присутнього на засідання комітету міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, все залежатиме від позиції міністерства фінансів та іноземних кредиторів.

Нагадаємо, що проект бюджету передбачає  скасування спецрежиму оподаткування сільськогосподарських підприємств у наступному році. Проти цього аграрії виступали протягом року. На цей рік Рада встановила перехідний спеціальний режим сплати ПДВ при реалізації великої рогатої худоби й молока із пропорцією 20% — у державний бюджет, 80% — на спеціальний рахунок виробника для подальшого використання; при реалізації зернових і технічних культур — співвідношення 85% на 15%; при реалізації іншої сільгосппродукції — 50% на 50% відповідно. Як і цього року, експортерам зернових та технічних культур ПДВ повертатимуть.

Нагадаємо, як заявляв Кутовий під час національного Дня свиноферм в Ірпені Київської області, збереження спеціального режиму оподаткування в аграрному секторі можливе за наявності фінансування, яке може з'явитися в результаті прийняття законопроекту про соціальне навантаження на один гектар.

Інтерв'ю
Люди, які в усьому шукають позитив, відзначають, що нинішньої весни на полях хоча б хвороби не дошкуляють. «І так, і ні», — коментує ситуацію менеджер з технічної підтримки напряму захисту насіння компанії «Сингента», фітопатолог, кандидат... Подробнее
Земельна реформа аж ніяк не завершилася з прийняттям закону про обіг сільськогосподарських земель. Вона потребує прийняття супутніх законів та підзаконних актів, що забезпечать функціонування ринку землі. Про долю цих законів і... Подробнее

1
0