Спецможливості
Новини

У Голландії закривають завод Challenger

25.04.2017
7017
У Голландії закривають завод Challenger фото, ілюстрація
Колісний трактор Challenger 1000

Техніка Challenger піде з європейського ринку, а також із усіх інших, крім американського, завершуючи 30-річний період успішної роботи на ринку гусеничних тракторів Європи. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на британський журнал Farm Machinery Journal.

Як очікується, ринкову нішу Challenger займе Fendt. Саме зараз оголошено про те, що Fendt розробляє гусеничний трактор із варіатором потужністю понад 500 к. с. на базі моделі 1050, що випускатиметься в Німеччині. Інформація про розробку гусеничного Fendt з’являється не вперше. Торік було поширено фото гусеничного Fendt на території заводу з випуску тракторів Challenger у США.

Наближене до компанії-виробника джерело повідомило британському виданню, що Challenger працюватиме в Європі до кінця цього року, а з 1 січня 2018-го припинить просування цієї марки на європейському ринку.Колісний Fendt 1000. А Вам не здається, що вони схожі? ;)

Обприскувачі під маркою Challenger залишаться на європейському ринку, але під брендом Fendt і в відповідних зелених фірмових кольорах. Вироблятимуться вони на заводі кормозбиральної техніки Fendt, де будуть створені відповідні потужності. Це означає, що завод Challenger в голландському Груббенворсті буде закрито. Джерело також повідомило про скорочення персоналу з кінця травня поточного року.

Автори статті в Farm Machinery Journal вважають, що відхід Challenger з європейського ринку є результатом політики компанії AGCO, для якої просування відразу чотирьох тракторних брендів у Європі видається занадто витратним. Також вони вважають, що трактори Fendt і надалі продаватимуться на американському ринку, але вже під маркою Challenger.

Офіційне представництво AGCO в Україні утримується від офіційних коментарів.  

 

Богдан Малиновськийb.malinovskiy@univest-media.com

Ключові слова: AGCO, Challenger, Fendt

Інтерв'ю
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее
Радник з сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен
    Радник Посольства Франції в Україні з питань сільського господарства Ніколя Перрен розповів сайту propozitsiya.com, чому в званні великої аграрної країни нема нічого поганого, чим його батьківщина заслужила це звання і чим зі свого... Подробнее

1
0