Спецможливості
Новини

Традиційна реклама в «органіці» не працює

21.03.2018
1358
Традиційна реклама в «органіці» не працює фото, ілюстрація

Колись українці купували напої та крупи у великій упаковці (сік у трилітровій банці, борошно в 5-кілограмовому пакунку), проте ця тенденція змінюється і стає все більш схожою на європейську, де віддають перевагу дрібному фасуванню. Це пов’язано зі зростанням кількості самотніх людей.  Дрібне фасування, об’єднане в єдину упаковку, стає більш популярним, ніж одне велике. Про це розказав Андрій Олефіренко, засновник ТОВ «Органік Оригінал» (ТМ «Екород») на Другому міжнародному конгресі «Органічна Україна 2018», передає propozitsiya.com.

«Зменшується роздрібна упаковка продукту, збільшується групова. Так, раніше ми робили крупи по 4 кг, зараз по 1 кг. Рішення було інтуїтивним, ми йшли на ризик, але експеримент видався вдалим», — пояснив А. Олефіренко.

Він додав, що у планах підприємства є випуск продуктів в ніші food to go («перекус на ходу»), проте реалізація цього проекту займе приблизно рік.

Експерт розказав, що традиційна реклама в органічному секторі не працює. «По-перше, в нас немає на це грошей. І в даному випадку значно важливіше донести інформаційне роз’яснення, що таке органіка», — наголосив Андрій Олефіренко.

Щоб просувати органічну продукцію на ринку, потрібен перехід від «одного формату для всіх» до вузькоспеціалізованих продуктів.  Найкраща промоція такої продукції, як в Україні, так і в розвинених країнах — відгуки інших споживачів. «Ми виробляємо преміальний продукт, тому саме за відгуки потрібно змагатися», — переконаний виробник.

Ще один ефективний канал реклами для органічних продуктів — це робота серед цільової  аудиторії (сім’ї з дітьми, прихильники здорового способу життя, борці за здорове довкілля). «Це одна з найкращих інвестицій», — переконаний А. Олефіренко.

Світлана Радченко

Інтерв'ю
Про перспективи вирощування не ГМО сої в Україні, а також потенційно цікаві ніші соєвих продуктів для українських виробників у інтерв’ю рropozitsiya.com розповіла представник  Асоціації
Вихід на зовнішні ринки все частіше стає закономірним етапом розвитку успішного бізнесу. Втім, перед керівником, що прийняв рішення про зовнішню експансію, традиційно постає багато запитань. І хоча

1
0